Laserowa korekcja wzroku LASEK Łódź

Operacja laserowa oczu metodą LASEK to szybki i bezpieczny zabieg, który dosłownie w kilkadziesiąt sekund pozwala pozbyć się wady wzroku. Oto lista 3 klinik w Łodzi, w których można poddać się tej procedurze. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę.

Laserowa korekcja wzroku LASEK Łódź - informacje

Liczba dostępnych w Polsce metod laserowej korekcji wzroku jest bardzo duża. Lekarz dobiera je indywidualnie do pacjentów w zależności od prowadzonego przez nich trybu życia czy budowy rogówki. Jedną z najpopularniejszych technik korekty wzroku laserem jest tzw. metoda LASEK. Na czym ona polega i ile kosztuje taki zabieg?

Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa

Na czym polega metoda LASEK?

W trakcie zabiegu nabłonek rogówki w postaci płatka jest najpierw oddzielany z użyciem alkoholu, następnie modeluje się laserem powierzchnię rogówki. Po zakończeniu modelowania odpreparowany płatek rogówki jest ponownie przenoszony na swoje miejsce. Cały zabieg trwa zwykle kilkanaście minut, a sama praca lasera zaledwie kilkadziesiąt sekund. Procedurę przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym.

Gdzie na zabieg w Łodzi?

Na laserową korekcję wzroku metodą LASEK w Łodzi warto wybrać się do Margaret Medical SPA. Zabiegi okulistyczne przeprowadza tu lek. med. Maciej Brocki, członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Specjalizuje się on w laserowej korekcji wad wzroku, którą przeprowadza za pomocą lasera excimerowego SCHWIND Amaris 500E. Jego oferta obejmuje również operację laserową oczu metodami Trans-PRK i EBK Lasik, a także leczenie jaskry, zaćmy, schorzeń plamki i siatkówki oka.

Laserowa korekcja wzroku techniką LASEK. Cena w Łodzi

Kadra w Medical Margaret Spa Kadra w Medical Margaret Spa

Zabieg przeprowadzany metodą LASEK w Medical Maragret SPA wiąże się z kosztem w wysokości 2300 zł na jedno oko i 4400 zł na oboje oczu. Badanie kwalifikacyjne do zabiegu laserowej korekcji wady wzroku kosztuje zaś 280 zł.

Laserowa korekcja wzroku LASEK - ceny w Łodzi na tle innych miast

  • Łódź od 2 300 zł do 4 400 zł
  • Gdańsk od 2 100 zł
  • Lublin od 1 500 zł do 3 000 zł
  • Poznań od 2 200 zł
  • Warszawa od 1 950 zł
  • Sopot od 2 250 zł
  • Chorzów od 1 800 zł do 3 600 zł
  • Bogoria od 2 300 zł do 4 400 zł
Laserowa korekcja wzroku LASEK cena »

Usługa laserowa korekcja wzroku lasek w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

Pacjenci szukali zabiegu laserowa korekcja wzroku lasek w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Autor:
Opublikowano: