Laserowe usuwanie rozstępów

Synonimy: laserowa likwidacja rozstępów, bezoperacyjne usuwanie rozstępów laserem, zabieg laserowego usuwania rozstępów więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:
Wczytaj więcej wyników

Laserowe usuwanie rozstępów - informacje

Gabinet zabiegowy w Body Care Clinic Gabinet zabiegowy w Body Care Clinic

Szacuje się, iż blisko 70% kobiet boryka się z problemem jakim są rozstępy, a w pierwszej grupie ryzyka znajdują się kobiety w ciąży oraz ci, którzy doświadczają gwałtownego wzrostu lub spadku wagi. Postęp leczenia w tym temacie sprawił, że dziś najskuteczniejszą metodą ich usuwania jest laser frakcyjny, który nie tylko przyspiesza proces gojenia i przebudowę kolagenu, ale pozwala pozbyć się starych, odbarwionych rozstępów.

Laserowy patent na gładką skórę

Technologię frakcyjną w korekcji rozstępów wykorzystuje w swoim Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry Proderm w Gdyni dr n. med. Anna Witkowska-Toboła, która jako specjalista dermatolog-wenerolog była wieloletnim adiunktem Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Zespół lekarzy Centrum Proderm należy do Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Jako ekspert udzielający rad na portalu Estheticon, stanowią źródło opinii w zakresie m.in. diagnostyki i terapii chorób skóry.

Na Redłowie, w Gdyni rozstępów pozbędziemy się w Blue Clinic, gdzie wykorzystywana jest obecnie najnowocześniejsza technologia na rynku – frakcyjna radiofrekwencja (RF) mikroigłowa, będąca najskuteczniejszym sposobem pozbycia się m.in. rozstępów zanikowych. Klinika specjalizuje się w zaawansowanej kosmetyce estetycznej, a dla osiągnięcia lepszych efektów, stosuje terapie łączone, np.: laserowe zabiegi frakcyjne z mezoterapią, peelingami i mikrodermabrazją. Dogodny system finansowania zabiegów, umożliwia pacjentom współpraca kliniki z instytucją Ratalnie.com.

Metodę usuwania rozstępów urządzeniem frakcyjnej RF mikroigłowej jako pierwszy opracował i z powodzeniem realizuje ją w swojej warszawskiej Klinice Zdrowia Triclinium, lekarz medycyny estetycznej, ekspert w dziedzinie laseroterapii, dr Marek Wasiluk, który jest również prekursorem nowatorskich protokołów zabiegowych laserem bromkowo-miedziowym. Pasja jaką darzy lasery odzwierciedla się w wyposażeniu i ofercie kliniki, w której stawia na indywidualne programy terapeutyczne, łącząc m.in. dermatologię z dietetyką kliniczną. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, dr Wasiluk jest także autorem popularnego, eksperckiego bloga „Medycyna estetyczna bez tajemnic”. 

Korzystając z trzech laserów medycznych - PerfectSkinTrio® R, usuniemy rozstępy w Instytucie Medycyny Estetycznej w Warszawie. Zabieg wykorzystuje światło IPL w połączeniu z falami radiowymi (E-LIGHT) oraz lasery frakcyjne: erbium glass 1550nm i CO2.  17-letnie doświadczeni wyspecjalizowało kadrę Instytutu w zakresie m.in. eliminacji defektów oraz profilaktyki starzenia skóry, by wymienić: specjalistę medycyny estetycznej I st. z zakresu chirurgii ogólnej - chirurga Sławomira Jędrasa oraz dermatolog I i II stopnia - lek. med. Marię Kwaśniewską. Instytut oferuje korzystne pakiety cenowe oraz płatność na raty, bez odsetek.

We Wrocławiu, redukcji rozstępów za pomocą lasera Er:Yag Fotona Spectro SP dokonamy w  Centrum Medycznym ProClinic®, gdzie w zakresie powyższej technologii skorzystamy m.in. z lipolizy laserowej oraz Resurfacing (wygładzania zmarszczek). Kadrę fachowców stanowią tu m.in. dr n. med. Wojciech Wacławowicz, specjalista II stopnia chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, dr n. med. Anna Domagała, posiadająca certyfikat m.in. z „Postępów w profilaktyce , diagnostyce i leczeniu czerniaka.”

Skuteczność lasera frakcyjnego w eliminacji rozstępów, wykorzystuje także w swojej ofercie właścicielka Beskidzkiego Centrum Dermatologii Laserowej i Estetycznej w Bielsku-Białej, dermatolog, specjalista medycyny estetycznej lek. med. Aneta Ptak. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Stowarzyszenia Dermatologów Medycyny Estetycznej, jako dermatolog prowadzi praktykę od 1999 roku. Do zabiegów likwidacji rozstępów w zakresie oferty dermatochirurgii i dermatologii laserowej, wykorzystuje technologię Fraxel oraz CO2.

Cena usuwania rozstępów w Polsce i za granicą

Gabinet zabiegowy w Body Care Clinic Gabinet zabiegowy w Body Care Clinic

W Wielkiej Brytanii, chcąc laserowo pozbyć się rozstępów, musimy liczyć się z kosztami od 149 £ za jeden zabieg do 695 £ za serię sześciu (Laser Treatments UK). W Szwajcarii będzie to wydatek 150 CHF za jedną sesję (Beautyclinic, Zürich), zaś w Berlinie, zapłacimy od 75, 100 EUR za sekwencję, np. w połączeniu z mikrodermabrazją lub mezoterapią (perfect skin®). 

 

 

 

Laserowe usuwanie rozstępów - ceny w różnych miastach

 • Plewiska od 350 zł
 • Warszawa od 100 zł do 2 200 zł
 • Kraków od 68 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 300 zł do 850 zł
 • Wrocław od 99 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 100 zł do 2 700 zł
 • Częstochowa od 200 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 3 000 zł
 • Białystok od 200 zł
 • Poznań od 300 zł do 2 400 zł
 • Lublin od 300 zł
 • Szczecin od 300 zł do 2 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa laserowe usuwanie rozstępów jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska