Laserowe usuwanie zmarszczek Bydgoszcz

Synonimy: odmładzanie skóry laserem frakcyjnym, usuwanie zmarszczek laserem CO2, laserowa likwidacja zmarszczek więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Laserowe usuwanie zmarszczek Bydgoszcz - informacje

Gabinet zabiegowy w Fenomed Gabinet zabiegowy w Fenomed

Laserowej korekcji zmarszczek mogą poddać się już osoby po 25. lub 30. roku życia, u których nastąpił zauważalny proces starzenia się skóry. Lasery wykonują, poprzez impulsy świetlne, mikrouszkodzenia w skórze poddanej zabiegowi, tym samym pobudzając komórki do regeneracji, czyli odmłodzenia. Najczęściej takie zabiegi wykonuje się w miejscach, gdzie skóra najszybciej się starzeje, czyli na twarzy (np. wygładzanie zmarszczek wokół oczu czy ust), a także na szyi i dekolcie czy dłoniach (część grzbietowa). Regeneracja skóry po takich zabiegach laserowych to okres od kilku do kilkunastu tygodni.

Do Bydgoszczy na zabiegi laserowego wygładzania zmarszczek

Laserowe usuwanie zmarszczek proponowane jest w Bydgoszczy przez Centrum Medyczne Laser-Med, które wyposażone jest w laser frakcyjny firmy Palomar. Za jego pomocą specjalista może wygładzić głównie zmarszczki w okolicy oczu i ust, a także przeprowadzić inne zabiegi odmładzające skórę. Ponadto placówka wyposażona jest również w urządzenie laserowe VPL Energist Ultra do wygładzania zmarszczek twarzy, a także fotoodmładzania skóry, usuwania plam barwnikowych czy zmian naczyniowych oraz leczenia trądziku na twarzy.

Za pomocą lasera na redukcję zmarszczek w Bydgoszczy można umówić się także do lek. med. Pawła Skorego, specjalisty dermatologii i wenerologii II stopnia od 1996 roku, który swoje doświadczenie (również z zakresu laseroterapii) zdobywał w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy. W zabiegach laseroterapii (m.in. likwidacji zmarszczek) posługuje się laserem frakcyjnym CO2 Fraxel Re:pair oraz laserem frakcyjnym Renas. Oprócz wygładzania zmarszczek przeprowadza nimi zabiegi laserowego liftingu twarzy, wygładzania blizn potrądzikowych oraz blizn pooperacyjnych i pourazowych czy likwidujące rozstępy na ciele.

Kolejnym lekarzem, który przeprowadza na terenie Bydgoszczy zabiegi wygładzające zmarszczki laserem, jest prof. nadzw. dr hab. n. med. Barbara Zegarska, dermatolog i wenerolog (specjalizacja II stopnia w 1988 roku) oraz specjalista alergologii (II stopnia od 1994 roku). W swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się m.in. w zabiegach odmładzających skórę - nie tylko wygłądzających zmarszczki, ale także usuwających niedoskonałości takie jak przebarwienia, blizny czy rogowacenie - posługuje się w tym celu laserem Fraxel re:store, a także laserem Cotrex CO2 Erbium YAG Laser.

Ile kosztuje zabieg laserowej redukcji zmarszczek w Bydgoszczy a ile w Paryżu?

Gabinet zabiegowy w Softly Clinic Gabinet zabiegowy w Softly Clinic

Za likwidację zmarszczek za pomocą światła laserowego (za jedną okolicę) w Bydgoszczy trzeba zapłacić 200 zł, we Francji na taki zabieg pacjent wyda 250 euro (1 000 zł) w Cliniques des Champs Elysees mieszczącej się w Paryżu.

Laserowe usuwanie zmarszczek - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 200 zł do 6 000 zł
 • Plewiska od 300 zł
 • Warszawa od 100 zł do 4 500 zł
 • Kraków od 100 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 299 zł do 3 500 zł
 • Łódź od 300 zł do 1 800 zł
 • Katowice od 100 zł do 2 800 zł
 • Lublin od 200 zł do 2 000 zł
 • Częstochowa od 300 zł do 1 800 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 2 650 zł
 • Białystok od 500 zł do 2 200 zł
 • Poznań od 400 zł do 4 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmarszczek także w miastach pobliżu Bydgoszczy, takich jak: Inowrocław lub Toruń.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.