Laserowe usuwanie zmarszczek Lublin

Synonimy: odmładzanie skóry laserem frakcyjnym, usuwanie zmarszczek laserem CO2, laserowa likwidacja zmarszczek więcej »

Filtruj wyniki

Laserowe usuwanie zmarszczek Lublin - informacje

Gabinet zabiegowy w IdealMed Gabinet zabiegowy w IdealMed

Laser to jeden z bardziej efektywnych sposobów redukcji zmarszczek, który jednocześnie ujędrnia i zapewnia poprawę napięcia skóry w sposób bezpieczny i małoinwazyjny. Energia lasera, wskutek mikrouszkodzeń termicznych skóry, stymuluje proces jej regeneracji poprzez odbudowę włókien kolagenowych. Istnieje kilka metod frakcjonowania: ablacyjne, nieablacyjne oraz najnowocześniejsze – 3D, które różnią się od siebie głębokością powstawanie mikrouszkodzeń, a co za tym idzie – skuteczniejszym efektem liftingu.

Usuwanie zmarszczek laserem w Lublinie

Nowy, zaawansowany frakcyjny system laserowy Fraxel eCO2 Premium firmy Lutronic do ablacyjnej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu stosuje w swojej praktyce dr n. med. Tomasz Zaborowski, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Jako aktywny członek Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, posiada kwalifikacje w zakresie zastosowania technologii laserowych, m.in. lasera frakcyjnego, BBL oraz LightSheer Duet.

Laserowe usuwanie zmarszczek z zastosowaniem chirurgicznego lasera C02 oferuje również Centrum Medyczne Sanitas. Zabieg dedykowany jest wiotkiej skórze, płytkim i głębokim zmarszczkom oraz cerze o rozszerzonych porach, z wyraźnym śladem fotouszkodzeń. Technologia frakcjonowania impulsów lasera zapewnia dużą szybkość pracy (krótki czas zabiegu) oraz niski poziom dolegliwości, a dzięki precyzyjnej koagulacji nawet na głębokość 2,5 mm, zabieg przeprowadzany jest bez objawów ubocznych.  Dzięki zastosowaniu tej technologii w ofercie placówki znajduje się także lifting laserowy powiek, twarzy i szyi oraz redukcja zmian pigmentowych.

Frakcjonowanie 3D to zabieg, który jest propozycją kliniki Esteticenter w zakresie laserowego usuwania zmarszczek. Procedura pozwala na radykalne odmłodzenie skóry dzięki technologii lasera Nd:YAG Fotona Spectro SP. Pierwsza, nieablacyjna metoda laserowa jest dedykowana dojrzałej cerze i mocnemu spadkowi napięcia. Urządzenie zaopatrzone jest w  system chłodzenia skóry Cryo, a procedura przewiduje serie od 3 do 6 zabiegów w odstępach od 2 do 4 tygodni. Ofertę anti-aging uzupełniają zabiegi z zastosowaniem szerokiej gamy wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. 

Cena laserowego usuwania zmarszczek w Lublinie i w Charlotte (USA)

Sala operacyjna w Ars Medica Sala operacyjna w Ars Medica

Gabinet Dermatology, Laser & Vein Specialists w Charlotte (USA) oferuje zabieg usunięcia zmarszczek oraz obkurczania skóry w cenie 500 $ (1 900 zł) za sesję. Tymczasem cena takiego zabiegu w Lublinie zaczyna się już od 200 zł.

Laserowe usuwanie zmarszczek - ceny w Lublinie na tle innych miast

  • Lublin od 200 zł do 2 000 zł
  • Bogoria od 600 zł
  • Warszawa od 150 zł do 3 200 zł
  • Kraków od 150 zł do 1 000 zł
  • Wrocław od 299 zł do 2 500 zł
  • Poznań od 400 zł do 2 500 zł
  • Łódź od 300 zł do 1 200 zł
  • Bydgoszcz od 200 zł do 6 500 zł
  • Częstochowa od 300 zł do 6 500 zł
  • Gdańsk od 300 zł do 1 800 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmarszczek także w miastach pobliżu Lublina, takich jak: Nałęczów lub Puławy.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.