Laserowe usuwanie zmian skórnych Bydgoszcz

likwidacja zmiany skórnej laserem, leczenie zmian skórnych laserem, usunięcie zmiany skórnej laserem CO2 więcej »

Filtruj wyniki:
Bydgoszczul. KRÓLOWEJ JADWIGI 16

DermoMedica

4,8 / 5  (113 opinii)  rozwiń
 • Przebarwienia skórne - leczenie laserem od 150 zł
 • Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem od 150 zł
 • Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem od 150 zł
 • Znamiona skórne nie zawierające barwnika - usuwanie laserem od 150 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  130 zł
Bydgoszczul. Paderewskiego 22

Fenomed

4,2 / 5  (34 opinii)  rozwiń
 • Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem od 150 zł
 • Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem od 200 zł
 • Włókniaki - usuwanie laserem od 150 zł
 • Guzowatość nosa (rhinophyma) - usuwanie laserem od 500 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  130 zł

Laserowe usuwanie zmian skórnych Bydgoszcz - informacje

prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski (chirurg ogólny, chirurg onkolog) prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski (chirurg ogólny, chirurg onkolog)

Zmiany skórne, pomimo, iż statystycznie częściej pojawiają się w drugiej dekadzie życia są wrodzonymi nieprawidłowościami skóry, które z problemu estetycznego mogą prowadzić do rozwoju nowotworu. Odpowiedni dobór metody usunięcia zmiany powinien być poprzedzony badaniem dermatoskopowym – nieinwazyjną metodą diagnostyki dermatologicznej, która służy m.in. do oceny znamion barwnikowych i brodawek oraz do wczesnego wykrywania czerniaka złośliwego.

Skóra naszą wizytówką – gdzie i jak leczyć?

W gabinecie Fenomed odparowanie laserem zmian skórnych w postaci brodawek lub włókniaków  przeprowadza kierownik Gabinetu Dermatochirurgii, specjalista II stopnia z dermatologii i wenerologii – dr Paweł Skory. Z praktyką prywatną od 1997 r., specjalizuje się ponadto w zakresie dermatologii estetycznej i laserowej, onkologii skóry oraz terapii fotodynamicznej. W cenie konsultacji, gabinet realizuje badanie dermatoskopowe znamion (pieprzyków). Pozostała diagnostyka, w tym m.in. komputerowa analiza obrazu dermatoskopowego znamion barwnikowych objęta jest cennikiem z możliwością rozliczenia w systemie ratalnym Santander.

Dermest to Gabinet Dermatologii Ogólnej Estetycznej i Laserowej zlokalizowany na bydgoskich Bielawach, gdzie laserem Fraxel usuniemy guzki, żółtaki powiek jak również torbiele naskórkowe. Zabieg przeprowadza członek i założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, który specjalizuje się w technikach laserowych i IPL – dr n. med. Sławomir Urbanowski. Zabiegi laserowe uwzględniają także usuwanie zmian naczyniowych przy użyciu urządzenia Vasculight Elite. W zakresie diagnostyki, oprócz dermatoskopii komputerowej, gabinet korzysta z Systemu MoleMate, który pozwala oceniać zmiany skórne do 2mm w głąb skóry.

Brodawek łojotokowych, płaskich czy wirusowych pozbędziemy się takżę w Szpitalu Eskulap w Osielsku, gdzie specjalista dermatologii, dr n.med. Ewa Krzyżyńska-Malinowska, korzysta z urządzeń Fotona SP-Dynamis oraz QX-max. Oprócz leczenia znamion, oferuje także zabieg laseroterapii naczyniaków i malformacji naczyniowych, jako część innowacyjnych metod leczenia z zakresu flebologii i medycyny estetycznej. Szpital rozpoczął swoją działalność na początku lat 90. XX w. i specjalizuje się w chirurgii naczyń oraz kardiologii.

Chirurgiczne oraz laserowe usuwanie zmian skórnych posiada w swojej ofercie Gabinet Skin Flower. Kurzajek i tzw. pieprzyków pozbędziemy się tu chirurgicznym laserem CO2. Do usuwania zmian naczyniowych na twarzy, dekolcie i nogach, gabinet wykorzystuje laser neodymowo-jagowy (Nd YAG) o długościach fal 532 i 1064 nm. Oprócz leczenia zmian, realizowana jest tu bezpieczna metoda fotoodmładzania oraz  terapia redukcji teleangiektazji opartej o technologię IPL E light.

Bezkrwawe i aseptyczne zabiegi usuwania m.in. ziarniaków, naczyniaków oraz nerwiakowłókniaków  z zastosowaniem lasera CO2, przeprowadza twórca i założyciel Kliniki Bieńkowscy Esteticmed.pl, specjalista chirurg, dr Marcin Bieńkowski, który jest członkiem m.in. Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD). Posiada Certyfikat z uczestnictwa w szkoleniu z zakresu: „Dermatoskopii”. Poza dermatochirurgią, klinika od 2011 r. realizuje ponadto innowacyjne terapie laserowe z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii, a swoje procedury praktykuje także w drugiej klinice, w Częstochowie. 

Laser diodowy DioLite amerykańskiej firmy Iridex likwiduje niedoskonałości naczyniopochodne oraz barwnikowe w Laser Studio 4, które swoją siedzibę ma w Galerii Pomorskiej.  Studio należy do sieci salonów urody, specjalizującej się w zabiegach laserowych, od 2004 r. likwidując także naczyniaki płaskie, jamiste czy starcze. Gęstą sieć naczyniowych pająków zamkniemy w gabinecie w ciągu kilku sesji, a zabiegi obejmują górne i dolne partie ciała, włącznie z plecami oraz ramionami. 

Cena usunięcia zmian skórnych w Bydgoszczy i Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Clinica Dermatoestetica Gabinet zabiegowy w Clinica Dermatoestetica

W odniesieniu do cen na polskim rynku, koszty są nieporównywalne. Za pojedynczy zabieg usunięcia pieprzyka laserem w brytyjskiej sieci klinik Sk:n Clinics wraz z badaniem histologicznym oraz konsultacją lekarską, zapłacimy 514 £ (ok. 2720 zł). Jeśli zdecydujemy się na konsultację dermatologiczną lub chirurgiczną, koszty te wzrosną o ok. 40 £ (ok. 208 zł).

Laserowe usuwanie zmian skórnych - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 100 zł do 2 000 zł
 • Plewiska od 50 zł
 • Józefosław od 200 zł
 • Warszawa od 100 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 50 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 90 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 50 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 1 300 zł
 • Poznań od 50 zł do 1 900 zł
 • Częstochowa od 50 zł do 2 200 zł
 • Kielce od 150 zł do 900 zł
 • Białystok od 50 zł do 1 300 zł
Laserowe usuwanie zmian skórnych cena »

Usługa laserowe usuwanie zmian skórnych w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmian skórnych w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Autor: