Laserowe usuwanie zmian skórnych Bydgoszcz

Synonimy: likwidacja zmiany skórnej laserem, leczenie zmian skórnych laserem, usunięcie zmiany skórnej laserem CO2 więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Laserowe usuwanie zmian skórnych Bydgoszcz - informacje

Kadra w Fenomed Kadra w Fenomed

Zmiany skórne, pomimo, iż statystycznie częściej pojawiają się w drugiej dekadzie życia są wrodzonymi nieprawidłowościami skóry, które z problemu estetycznego mogą prowadzić do rozwoju nowotworu. Odpowiedni dobór metody usunięcia zmiany powinien być poprzedzony badaniem dermatoskopowym – nieinwazyjną metodą diagnostyki dermatologicznej, która służy m.in. do oceny znamion barwnikowych i brodawek oraz do wczesnego wykrywania czerniaka złośliwego.

Skóra naszą wizytówką – gdzie i jak leczyć?

W gabinecie Fenomed odparowanie laserem zmian skórnych w postaci brodawek lub włókniaków  przeprowadza kierownik Gabinetu Dermatochirurgii, specjalista II stopnia z dermatologii i wenerologii – dr Paweł Skory. Z praktyką prywatną od 1997 r., specjalizuje się ponadto w zakresie dermatologii estetycznej i laserowej, onkologii skóry oraz terapii fotodynamicznej. W cenie konsultacji, gabinet realizuje badanie dermatoskopowe znamion (pieprzyków). Pozostała diagnostyka, w tym m.in. komputerowa analiza obrazu dermatoskopowego znamion barwnikowych objęta jest cennikiem z możliwością rozliczenia w systemie ratalnym Santander.

Dermest to Gabinet Dermatologii Ogólnej Estetycznej i Laserowej zlokalizowany na bydgoskich Bielawach, gdzie laserem Fraxel usuniemy guzki, żółtaki powiek jak również torbiele naskórkowe. Zabieg przeprowadza członek i założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, który specjalizuje się w technikach laserowych i IPL – dr n. med. Sławomir Urbanowski. Zabiegi laserowe uwzględniają także usuwanie zmian naczyniowych przy użyciu urządzenia Vasculight Elite. W zakresie diagnostyki, oprócz dermatoskopii komputerowej, gabinet korzysta z Systemu MoleMate, który pozwala oceniać zmiany skórne do 2mm w głąb skóry.

Brodawek łojotokowych, płaskich czy wirusowych pozbędziemy się takżę w Szpitalu Eskulap w Osielsku, gdzie specjalista dermatologii, dr n.med. Ewa Krzyżyńska-Malinowska, korzysta z urządzeń Fotona SP-Dynamis oraz QX-max. Oprócz leczenia znamion, oferuje także zabieg laseroterapii naczyniaków i malformacji naczyniowych, jako część innowacyjnych metod leczenia z zakresu flebologii i medycyny estetycznej. Szpital rozpoczął swoją działalność na początku lat 90. XX w. i specjalizuje się w chirurgii naczyń oraz kardiologii.

Chirurgiczne oraz laserowe usuwanie zmian skórnych posiada w swojej ofercie Gabinet Skin Flower. Kurzajek i tzw. pieprzyków pozbędziemy się tu chirurgicznym laserem CO2. Do usuwania zmian naczyniowych na twarzy, dekolcie i nogach, gabinet wykorzystuje laser neodymowo-jagowy (Nd YAG) o długościach fal 532 i 1064 nm. Oprócz leczenia zmian, realizowana jest tu bezpieczna metoda fotoodmładzania oraz  terapia redukcji teleangiektazji opartej o technologię IPL E light.

Bezkrwawe i aseptyczne zabiegi usuwania m.in. ziarniaków, naczyniaków oraz nerwiakowłókniaków  z zastosowaniem lasera CO2, przeprowadza twórca i założyciel Kliniki Bieńkowscy Esteticmed.pl, specjalista chirurg, dr Marcin Bieńkowski, który jest członkiem m.in. Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD). Posiada Certyfikat z uczestnictwa w szkoleniu z zakresu: „Dermatoskopii”. Poza dermatochirurgią, klinika od 2011 r. realizuje ponadto innowacyjne terapie laserowe z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii, a swoje procedury praktykuje także w drugiej klinice, w Częstochowie. 

Laser diodowy DioLite amerykańskiej firmy Iridex likwiduje niedoskonałości naczyniopochodne oraz barwnikowe w Laser Studio 4, które swoją siedzibę ma w Galerii Pomorskiej.  Studio należy do sieci salonów urody, specjalizującej się w zabiegach laserowych, od 2004 r. likwidując także naczyniaki płaskie, jamiste czy starcze. Gęstą sieć naczyniowych pająków zamkniemy w gabinecie w ciągu kilku sesji, a zabiegi obejmują górne i dolne partie ciała, włącznie z plecami oraz ramionami. 

Cena usunięcia zmian skórnych w Bydgoszczy i Wielkiej Brytanii

Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne

W odniesieniu do cen na polskim rynku, koszty są nieporównywalne. Za pojedynczy zabieg usunięcia pieprzyka laserem w brytyjskiej sieci klinik Sk:n Clinics wraz z badaniem histologicznym oraz konsultacją lekarską, zapłacimy 514 £ (ok. 2720 zł). Jeśli zdecydujemy się na konsultację dermatologiczną lub chirurgiczną, koszty te wzrosną o ok. 40 £ (ok. 208 zł).

Laserowe usuwanie zmian skórnych - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 70 zł do 2 000 zł
 • Plewiska od 50 zł
 • Warszawa od 99 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 50 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 90 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 50 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 1 300 zł
 • Poznań od 50 zł do 1 900 zł
 • Częstochowa od 50 zł do 2 200 zł
 • Kielce od 150 zł do 900 zł
 • Białystok od 50 zł do 1 300 zł
 • Tychy od 200 zł do 1 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa laserowe usuwanie zmian skórnych w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmian skórnych w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska