Leczenie bólu Gdynia i okolice

Synonimy: zabiegowe leczenie bólu, terapie w leczeniu bólu, zabiegi w leczeniu bólu

Bezpośrednio w Gdyni nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie bólu, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gdyni. Leczenie bólu można przeprowadzić m.in. w Ultraderm Kowale (24 km od Gdyni) lub w Sopockie Centrum Fizykoterapii i Rehabilitacji w Sopocie (9 km od Gdyni) gdzie cena za leczenie bólu wynosi 30 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska