Leczenie hemoroidów metodą Barrona Lublin

Synonimy: gumkowanie hemoroidów, podwiązanie hemoroidów, ligatura guzków krwawniczych, gumkowanie guzków krwawniczych więcej »

Filtruj wyniki

Leczenie hemoroidów metodą Barrona Lublin - informacje

Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital

Hemoroidy to guzki krwawnicze, nazywane także żylakami odbytu. Jedną z najbardziej popularnych metod leczenia choroby hemoroidalnej jest tzw. gumkowanie, czyli metoda Barrona. Zabieg polega na założeniu przy użyciu specjalnego aplikatora gumowych opasek na szyję guzka krwawniczego, w wyniku czego dochodzi do ucisku, a tym samym niedokrwienia i martwicy hemoroida. Następstwem martwicy jest oddzielenie się guzka od podstawy tworzącego go żylnego ciała jamistego, a kolejno odpadnięcie zmiany wraz z założoną wcześniej opaską (zazwyczaj po około 7-16 dniach). Jest to bezpieczna, nieinwazyjna metoda leczenia choroby hemoroidalnej, która nie wymaga zastosowania znieczulenia. Zabieg wykonywany przez specjalistę chirurgii ogólnej i proktologii zazwyczaj trwa od 10 do 30 minut.

Gdzie w Lublinie przeprowadzany jest zabieg leczenia hemoroidów metodą Barrona

Zabiegi gumkowania hemoroidów metodą Barrona ma w swojej ofercie Ośrodek Diagnostyczno-Chirurgiczny Proktosonomed w Lublinie, który jest placówką, specjalizującą się w diagnostyce i leczeniu dolegliwości z zakresu proktologii, chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej. Ośrodek oferuje pacjentom leczenie choroby hemoroidalnej kilkoma sposobami: oprócz metody Barrona można usunąc je metodą Hemoron, metodą skleroterapii, a także poprzez zabieg kriochirurgii, czyli zamrażania.

Leczenie hemoroidów metodą Barrona znajduje się także w ofercie dr n.med. Romana Stylińskiego, specjalisty chirurgii ogólnej i proktologa. Jest on absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie, a doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie, w Przychodni Żagiel Med w Lublinie oraz na stanowisku Locum Consultant Colorectal Surgeon w United Lincolnshire Hospital Trust w Wielkiej Brytanii.

Leczeniem choroby hemoroidalnej zajmuje się także dr n.med. Adam Jamroż, specjalista chirurgii ogólnej, proktolog i specjalista chirurgii onkologicznej. Zajmuje się leczeniem m.in. hemoroidów, nowotworów odbytu i odbytnicy, świądu odbytu czy polipów i ropni. Zabieg metodą Barrona może wykonać przy użyciu jednej gumki, a także przy życiu gumki i zamrażania. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie, należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Leczenie choroby hemoroidalnej metodą Barrona w Lublinie i w Londynie - porównanie cen

Gabinet zabiegowy w Ars Medica Gabinet zabiegowy w Ars Medica

Specjaliści Tooting Medical Centre w Londynie wykonują zabieg usuwania hemoroidów metodą Barrona za 350 £ (około 1 700 zł) , podczas gdy w Lublinie gumkowanie hemoroidów można wykonać już za 200 zł (cena za usunięcie pojedynczej zmiany).

Leczenie hemoroidów metodą Barrona - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 200 zł do 300 zł
 • Warszawa od 300 zł do 600 zł
 • Łódź od 100 zł do 300 zł
 • Wrocław od 200 zł do 600 zł
 • Kraków od 350 zł do 700 zł
 • Poznań od 300 zł
 • Bydgoszcz od 1 100 zł do 1 500 zł
 • Częstochowa od 300 zł do 600 zł
 • Gdańsk od 250 zł do 350 zł
 • Tychy od 500 zł
 • Katowice od 350 zł
 • Toruń od 450 zł
Pokaż więcej »

Pacjenci szukali zabiegu leczenie hemoroidów metodą barrona w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska