Leczenie nadpotliwości pach metodą MiraDry Warszawa

trwałe leczenie nadpotliwości miraDry, usuwanie nadpotliwości pod pachami metodą Mira Dry, likwidacja nadmiernego pocenia się pod pachami MiraDry więcej »

Leczenie nadpotliwości pach metodą MiraDry Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet zabiegowy w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

Zabieg likwidujący nadpotliwość za pomocą urządzenia MiraDry odznacza się wysoką skutecznością - w trakcie pierwszego zabiegu usuwa nadmierną potliwość pach w 85-95%. Drugi zabieg często nie jest już konieczny, jedynie w przypadku bardzo intensywnej potliwości. MiraDry to godzinny, bezinwazyjny zabieg, wykonywany w znieczuleniu miejscowym, podczas którego do trwałej dezaktywacji gruczołów potowych pod pachami wykorzystywana jest wiązka elektromagnetyczna. Lekarz medycyny estetycznej w pierwszej fazie zabiegu oznacza skórę specjalnymi znacznikami, po czym posługuje się głowicą, która wysyła dostosowaną do potrzeb pacjenta energię mikrofalową. Zabieg taki ma trwały efekt, gdyż zredukowane gruczoły nie odbudowują się.

Gdzie w Warszawie można wyleczyć nadpotliwość pach metodą MiraDry

Trwałym leczeniem nadpotliwości MiraDry okolicy pachowej zajmuje się w Warszawie Klinika Chirurgii Plastycznej dr Szczyt. Placówka ta wyposażona jest w System MiraDry do usuwania nadpotliwości pach. Takiemu zabiegowi w tej klinice mogą poddać się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Z innych dostępnych tu metod, leczących nadmierną potliwość nie tych pach, ale także dłoni czy stóp, pacjent może zostać poddany zabiegowi z wykorzystaniem toksyny botulinowej.

Leczenie nadpotliwości pach metodą MiraDry to również oferta z zakresu medycyny estetycznej, proponowana przez Klinikę Medycyny Estetycznej Beauty Skin, która do takich zabiegów wykorzystuje system miraDry firmy Miramar Labs Inc., posługujący się technologią miraWave. Klinika ta uzyskała certyfikat autoryzacji i została wyróżniona tytułem autoryzowanego partnera firmy Miramar Labs w zakresie wykonywania zabiegów miraDry, który to certyfikat został przyznany w Warszawie w 2015 roku.  W zabiegach leczenia nadpotliwości wykorzystywane są tutaj również preparaty, zawierające toksynę botulinową, tj. Azzalure, Bocouture oraz Botoks, i za ich pomocą lekarz może usunąć nadmierną potliwość pach, dłoni, stóp czy czoła.

Kolejnym miejscem, do którego może udać się pacjent cierpiący na hiperhydrozę pach, jest mieszczące się na terenie Warszawy Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite. Lekarze z tej placówki przeszli szkolenie z zakresu zastosowania urządzenia MiraDry w zabiegach eliminujących nadmierną potliwość pach, prowadzone przez holenderskiego dermatologa lek. med. Wim Venema, będącego założycielem fundacji Dry w Holandii i specjalizującego się w leczeniu nadpotliwości.

Zabieg trwałego leczenia nadpotliwości pach za pomocą MiraDry - cena w Warszawie i za granicą

Gabinet zabiegowy w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet zabiegowy w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

Za usuwanie nadpotliwości pod pachami metodą MiraDry w warszawskich klinikach trzeba zapłacić 4 900 zł, natomiast w PHI Clinic, mieszczącej się w Londynie, jest to kwota 1 495 funtów (8 970 zł).

Leczenie nadpotliwości pach metodą MiraDry - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 4 900 zł
  • Częstochowa od 5 000 zł
Leczenie nadpotliwości pach metodą MiraDry cena »

Usługa leczenie nadpotliwości pach metodą miradry w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadpotliwości pach metodą miradry w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.