Leczenie nadpotliwości Rzeszów

likwidacja nadpotliwości, usuwanie nadpotliwości

Leczenie nadpotliwości Rzeszów - informacje

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

Nadmierna potliwość występuje głównie pod pachami, na stopach oraz na dłoniach od ich spodniej strony. Zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, któremu może poddać się osoba, borykająca się z nadpotliwością tych okolic ciała, jest iniekcja preparatu zawierającego toksynę botulinową. Zabieg rozpoczyna się od określenia ścisłego pola na skórze, w którym to miejscu gruczoły potowe są nadreaktywne. Lekarz w tym celu wykonuje tzw. test jodowo-skrobiowy. Następnie wskazane przez test miejsca dzieli na kwadraty, rysując na skórze obszary 1,5 x 1,5 cm a w każdy z tych kwadratów wstrzykuje płytko śródskórnie niewielkie ilości toksyny botulinowej. Całkowity efekt zabiegu widoczny jest po kilku lub kilkunastu dniach i utrzymuje się do roku czasu.

Leczenie nadmiernej potliwości w rzeszowskich gabinetach medycyny estetycznej

Lekarzem, wykonującym na terenie Rzeszowa zabiegi leczące nadmierną potliwość, jest lek. med. Agnieszka Koczynasz, lekarz medycyny estetycznej, która specjalizuje się m.in. w zabiegach z zastosowaniem toksyny botulinowej. Podnosiła swoje kwalifikacje i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, uczestnicząc w różnych kursach, np. posiada certyfikat z odbycia szkolenia "Techniki wstrzyknięć toksyny botulinowej typu A (Dysport)" (szkolenie prowadzone przez dr. n. med. Janusza Zdzitowieckiego w 2002 roku). Preparatami z toksyną botulinową nie tylko leczy nadpotliwość pach, dłoni i stóp, ale również likwiduje zmarszczki poprzeczne czoła, lwią zmarszczkę oraz zmarszczki wokół oczu (tzw. kurze łapki).

Kolejnym rzeszowskim lekarzem, do którego może udać się pacjent, cierpiący na zbytnie pocenie się, jest lek. med. Ewa Mikuła, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 2001 roku), należąca do Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (ESCAD). Brała udział w licznych kursach doszkalających z zakresu medycyny estetycznej, np. w zajęciach praktycznych "Zastosowanie preparatu Botox" (Warszawa, 2004 rok). Oprócz leczenia nadmiernej potliwości toksyną botulinową, preparaty te podaje także w celu korekcji zmarszczek twarzy, głównie na czole czy w okolicach ust.

Leczenie nadpotliwości oferowane jest także przez Gabinet Medycyny Estetycznej lek. med. Grażyna Szela mieszczący się w Rzeszowie obok Domu Handlowego Hetman. Wykorzystywany tutaj preparat Botox jest stosowany także do leczenia bruksizmu, likwidacji uśmiechu dziąsłowego, leczenia przykurczów w obrębie twarzy lub zapobiegania bólom głowy u pacjentów cierpiących na migrenę.

Cena zabiegu likwidującego nadpotliwość w Rzeszowie i w Londynie

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

U rzeszowskich lekarzy medycyny estetycznej leczenie nadmiernej potliwości jednej okolicy (np. pach) to kwota 1 500 zł, w Wielkiej Brytanii cena za taki zabieg to ok. 550 funtów (3 000 zł) w The London Cosmetic Clinic.

Leczenie nadpotliwości - ceny w Rzeszowie na tle innych miast

 • Rzeszów od 1400 zł do 2000 zł
 • Józefosław od 1200 zł
 • Warszawa od 400 zł do 4900 zł
 • Kraków od 240 zł do 4200 zł
 • Łódź od 300 zł do 2200 zł
 • Wrocław od 400 zł do 3900 zł
 • Poznań od 450 zł do 6500 zł
 • Katowice od 600 zł do 4800 zł
 • Bydgoszcz od 900 zł do 4500 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 1500 zł
 • Lublin od 600 zł do 1700 zł
 • Białystok od 1200 zł do 1600 zł
 • Kielce od 1000 zł do 1500 zł
Leczenie nadpotliwości cena »

Usługa leczenie nadpotliwości w Rzeszowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadpotliwości w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.