Leczenie nadżerek szyjki macicy Poznań

Synonimy: usuwanie nadżerek szyjki macicy, usunięcie nadżerki szyjki macicy, wycięcie nadżerki szyjki macicy więcej »

Filtruj wyniki

Leczenie nadżerek szyjki macicy Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne Gabinet zabiegowy w Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne

Nadżerkę może zdiagnozować lekarz ginekolog po odpowiednich badaniach ginekologicznych, tj. cytologia, kolposkopia oraz wycinki z szyjki macicy. W zależności od stopnia zaawansowania choroby a także tego, czy pacjentka już rodziła czy jeszcze nie, specjalista dobiera odpowiednią metodę leczenia.

Wyleczyć nadżerkę w poznańskich gabinetach ginekologicznych

W Specjalistycznym Gabinecie Lekarskim Nereida nadżerkę szyjki macicy lekarz wyleczy za pomocą elektrochirurgii, wykorzystując do tego zabiegu aparat LEEP 1000 firmy Cooper Surgical. Ponadto stosowana jest tutaj także metoda krioterapii nadżerki. Dodatkowo przez elektrochirurgię można tutaj usunąć zmiany na sromie, np. wyrośla brodawczakowate. Pacjentki przyjmuje m.in. dr n. med. Ewa Biegańska, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1992 roku oraz II stopnia od 1996 roku), która swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Położnictwa i Chorób Kobiecych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Klinika Słoneczna oferuje zabiegi usuwające nadżerkę za pomocą nowoczesnego aparatu laserowego oraz techniką krioterapii. Laser wykorzystuje się tutaj także do leczenia zmian pochwy, sromu oraz innych okolic narządów płciowych (usuwanie kłykcin kończystych, brodawek, polipów, wyrośli skórnych). Pacjentki przyjmuje tutaj dr n. med. Grzegorz Gurynowicz, ginekolog i położnik, który specjalizację z tych dziedzin I stopnia zrobił w 2000 roku, natomiast tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w roku 2005.

W Centrum Medycznym Neo Medica nadżerkę można wyleczyć metodą kriokoagulacji. Ponadto z innych usług ginekologicznych lekarz wykona tutaj badanie cytologiczne szyjki macicy, badanie biocenozy pochwy, wyleczy nawracające poronienia oraz zaburzenia hormonalne wczesnej ciąży. Jednym ze specjalistów jest tutaj dr n. med. Mariola Krzyścin, ginekolog i położnik, która doświadczenie w swoich dziedzinach medycznych zdobywała m.in. w  Klinice Perinatologii i Ginekologii w Poznaniu oraz na Oddziale Porodowym i Izbie Przyjęć Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego w Poznaniu. Posiada również liczne certyfikaty, podnoszące jej kwalifikacje z ginekologii i położnictwa.

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy dr Dariusz Szpurek oferuje swoim pacjentkom likwidację ektopii szyjki macicy za pomocą lasera diodowego, krioterapii, koagulacji oraz elektrokonizacji sposobem LEEP. Ponadto lekarz wyleczy tutaj stany przedrakowe szyjki macicy, mięśniaki, guzy i torbiele jajników oraz usunie polipy szyjkowe. Tym lekarzem jest dr hab. n. med. Dariusz Szpurek, specjalista ginekologii i położnictwa (II stopnia od 1993 roku) oraz ginekologii onkologicznej (od 2009 roku), który tytuł doktora habilitowanego uzyskał w 2005 roku. Posiada bogate doświadczenie ginekologiczne zdobyte, m.in. w Klinice Ginekologii Operacyjnej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz na licznych szkoleniach, m.in. w USA w The Laser Vaginal Rejuvenation Center of Los Angeles.

W Poradniach Lekarsko-Stomatologicznych Ardent mieści się Poradnia Ginekologiczna, w której usuwanie nadżerki szyjki macicy odbywa się za pomocą wymrażania - krioterapii. Ponadto można poddać się tutaj badaniom, tj. cytologia, videokolkoskopia czy ultrasonografia narządu rodnego. Jednym z przyjmujących tutaj lekarzy jest dr Marek Zwierzyński, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1991 roku oraz II stopnia od 1995 roku). Swoje doświadczenie ginekologiczne i położnicze zdobywał, pracując przez wiele lat (1987-2003) w Szpitalu w Puszczykowie.

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy dr Paweł Rzymski z zakresu diagnostyki i leczenia patologii szyjki macicy proponuje m.in. zabiegi usuwające nadżerkę, a także leczące dysplazje. Wykonuje także drobne zabiegi, a jeśli jest taka potrzeba leczy operacyjne. Ponadto pacjentka może poddać się tutaj leczeniu stanów zapalnych narządów płciowych oraz profilaktyce nowotworów narządów rodnych. Lekarzem tym jest dr hab. n. med. Paweł Rzymski, ginekolog i położnik od 2008 roku, posiadający doświadczenie w zagranicznych ośrodkach tj. Uniwersytet w Perugii (Włochy), Uniwersytet Humboldta w Berlinie (Niemcy) oraz w Polsce w Klinice Zdrowia Matki i Dziecka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Jaką kwotę zapłaci pacjentka za leczenie nadżerki w Poznaniu, a jaką za granicą?

Gabinet zabiegowy w Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne Gabinet zabiegowy w Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne

U poznańskich specjalistów ginekologów na wyleczenie nadżerki szyjki macicy trzeba wydać od 300 zł (za zabieg kriochirurgii). W Anglii w Londyn-Greenwich jest to cena £152 (za laserowe leczenie - w Medical & Dental Care Greenn Surgery).

Leczenie nadżerek szyjki macicy - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 300 zł do 2 000 zł
 • Warszawa od 120 zł do 1 500 zł
 • Kraków od 300 zł do 900 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 500 zł
 • Radom od 350 zł do 400 zł
 • Wrocław od 400 zł do 900 zł
 • Szczecin od 500 zł
 • Tychy od 200 zł
 • Lublin od 300 zł
 • Kielce od 350 zł
 • Gliwice od 500 zł do 1 000 zł
 • Bielsko-Biała od 150 zł do 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie nadżerek szyjki macicy w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadżerek szyjki macicy w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska