Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Kamienna Góra i okolice

Synonimy: leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, leczenie inkontynencji, leczenie nietrzymania moczu u kobiet więcej »

Bezpośrednio Kamienna Góra nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie nietrzymania moczu (NTM), natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Kamienna Góra. Leczenie nietrzymania moczu (NTM) można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (25 km od Kamienna Góra) lub w Centrum Medyczne EZ – medica Świdnica (33 km od Kamienna Góra). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Jelenia Góraul. Bankowa 5-7

KCM Clinic

4,26 / 5  (1188 opinii)  rozwiń
  • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet taśmą TVT / TOT 4 500 zł
  • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet wstrzyknięciami okołoce... 3 500 zł
  • Leczenie nadczynności pęcherza moczowego botoksem u kobiet 3 500 zł
  • Leczenie nadczynności pęcherza moczowego botoksem u mężczyzn 3 500 zł
  • Konsultacja ginekologiczna (przedzabiegowa)  140 zł
  • Konsultacja urologiczna (przedzabiegowa)  150 zł

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska