Leczenie owrzodzeń Bełchatów i okolice

Synonimy: leczenie owrzodzeń, usuwanie owrzodzeń, leczenie owrzodzeń żylnych, żylne owrzodzenia podudzi leczenie więcej »

Bezpośrednio w Bełchatowie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie owrzodzeń, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Bełchatowa. Leczenie owrzodzeń można przeprowadzić m.in. w Przychodnia Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp Centrum Stopy - Łódź w Łodzi (44 km od Bełchatowa) w cenie 300 zł lub w Euromed Centrum Medyczne w Łodzi (44 km od Bełchatowa) gdzie cena za leczenie owrzodzeń wynosi 200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska