Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Licówki w Krakowie - informacje

Gabinet zabiegowy w Denta Med Gabinet zabiegowy w Denta Med

Licówki to uzupełnienia protetyczne zakładane z reguły na przednie zęby w celu poprawy ich wyglądu estetycznego. Wykorzystywane są w przypadku przebarwień korony zęba, do korekcji kształtu zęba, przy złamaniu brzegu siecznego zęba przedniego oraz do zamknięcia przerw między zębami. 

Rodzaje licówek poprawiających wygląd uzębienia

Centrum Stomatologii i Implantologii Stomatologia Cichoń oferuje, pacjentom chcącym poprawić wygląd swoich przednich zębów, założenie licówek pełnoceramicznych. Ponadto z zakresu protetyki specjalista zakłada koronę metalową licowaną porcelaną oraz koronę pełnoceramiczną Procera. Takimi i innymi zabiegami zajmuje się lek. dent. Bartosz Cichoń, specjalista protetyki i stomatologii estetycznej, który przynależy do polskich i zagranicznych stowarzyszeń implantologicznych (np. do International Congress of Oral Implantologists - ICOI). W swoich dziedzinach stomatologii szkolił się na wielu zagranicznych kursach, np. na University of Southern California – Herma Ostrow School of Dentistry of USC – International Periodontal & Implant Symposium.

Klinika Śliczna to gabinet stomatologiczny w Krakowie, gdzie z zakresu stomatologii estetycznej lekarz zajmuje się m.in. zakładaniem licówek porcelanowych, a także wybielaniem zębów lampą Beyond oraz korektą kształtu i koloru zębów z zastosowaniem materiałów nanohybrydowych. Dodatkowo pacjent może założyć tutaj także most i koronę pełnoceramiczną oraz metalowo-porcelanową czy protezę całkowitą akrylową. Pacjentów przyjmuje na leczenie lek. dent. Agata Szarżanowicz-Płyś, stomatolog, zajmująca się stomatologią zachowawczą, chirurgią i protetyką stomatologiczną. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, np. certyfikat z 2005 roku ze szkolenia odbytego w Warszawie pt. "Wykonanie licówek - typowe błędny i jak ich uniknąć" .

Klinika Stomatologiczna Dentist poleca swoim pacjentom, w celu poprawienia wyglądu estetycznego zębów, nie tylko licówki porcelanowe, ale także korony pełnoceramiczne, wypełnienia typu Inlay/Onlay (z kompozytu, porcelany lub złota) a także implanty wykonane z tytanu. Jednym z kadry stomatologów jest tutaj lek. dent. Joanna Steinder, specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji, która w latach 2001-2007 pracowała Instytucie Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W praktyce zawodowej zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką i endodoncją.

W Specjalistycznym Centrum Stomatologii Rodzinnej, Implantologii i Ortodoncji Dentamax lekarze dentyści zajmują się m.in. protetyką, z zakresu której oferują swoim pacjentom licówki porcelanowe EMAX oraz licówki kompozytowe wzmacniane włóknem szklanym. Ponadto zakładają korony porcelanowe na złocie, korony pełnoceramiczne a także korony kompozytowe wzmacniane włóknem szklanym. Jednym ze specjalistów jest tutaj dr n. med. Adam Goławski, specjalista stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej (od 1988 roku). Doświadczenie w swoich dziedzinach zdobywał w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi a także w Poradni Chirurgii Stomatologicznej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie. 

W Klinice Dental Park można umówić się na poprawę wyglądu estetycznego zębów przez m.in. zakładanie licówek ceramicznych, a także wypełnień ceramicznych Onlay i Overlay czy koron metaloceramicznych lub pełnoceramicznych. Pacjentów przyjmuje tutaj m.in. lek. dent. Aleksandra Sumara, stomatolog, specjalizujący się m.in. w protetyce. Obyła liczne szkolenia zagraniczne, m.in. z preparacji pod licówki pełnoceramiczne w Mediolanie w klinice San Rafaele (pod kierunkiem prof. Carlo Zappala). Była także na praktyce stomatologicznej  w Klinice w Halifaxie w Kanadzie.

Ile kosztują licówki w Krakowie a ile za granicą?

Gabinet zabiegowy w Denta Med Gabinet zabiegowy w Denta Med

Licówka kompozytowa to koszt w Krakowie 550 zł, a licówka porcelanowa 1200 zł (w Dentamax). W klinice Dentica w Londynie za licówkę kompozytową pacjent zapłaci £150, natomiast za licówkę porcelanową £390.

Licówki - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 250 zł do 2 000 zł
 • Warszawa od 270 zł do 2 500 zł
 • Wrocław od 100 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 200 zł do 2 500 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł do 1 800 zł
 • Szczecin od 200 zł do 1 600 zł
 • Katowice od 350 zł do 10 000 zł
 • Gliwice od 500 zł do 2 000 zł
 • Lublin od 450 zł do 1 500 zł
 • Rzeszów od 450 zł do 1 800 zł
Pokaż więcej »

Usługa licówki w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska