Lifting kącików ust nićmi PDO Barb Wrocław

kąciki ust uniesienie nićmi PDO Barb, wygładzanie kącików ust nićmi PDO Barb, odmładzanie kącików ust przy pomocy nici PDO Barb więcej »

Pacjenci z Wrocławia wybierają także placówki z Oława (25 km od centrum Wrocławia)
Oława, ul. Chrobrego 20B/I

Centrum Medyczne RENOVAMED

 • Lifting kącików ust nićmi PDO Barb od 550 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Lifting kącików ust nićmi PDO Barb Wrocław - informacje

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

Lifting kącików ust za pomocą nici PDO Barb to nieoperacyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, za pomocą którego opadnięte kąciki ust zostają nie tylko uniesione do góry, ale także zmarszczki tej okolicy zostają wygładzone, dzięki czemu pacjent uzyskuje efekt odmłodzonych ust. Zabieg z wykorzystaniem nici Barb przebiega bez nacinania skóry, gdyż nici te wprowadzane są za pomocą cienkiej kaniuli. Nici PDO Barb posiadają mirkoskopijne haczyki w trzech lub czterech wymiarach (nici 3D lub nici 4D), które po wprowadzeniu nici pod skórę unoszą się i podnoszą tym samym otaczające je tkanki, dzięki czemu lifting skóry jest osiągnięty.

Poprawa wyglądu kącików ust za pomocą nici PDO Barb we wrocławskich gabinetach medycyny estetycznej

Na zabieg wygładzenia kącików ust za pomocą nici PDO Barb można udać się do lek. med. Michała Kaniowskiego, specjalisty dermatologii i wenerologii (od 2015 roku), który z zakresu zabiegów z medycyny estetycznej zdobywał wiedzę i umiejętności w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz na licznych kursach i szkoleniach: posiada m.in. certyfikat ukończenia kursu z zakresu Aptos methods Light Lift, Nano (z 2013 roku). W liftingu kącików ust oraz innych części twarzy posługuje się nićmi Princess Lift Barb 4D a także nićmi Aptos, nićmi Meso Cogs oraz nićmi Anchorage.

Lifting kącików ust nićmi PDO Barb oferowany jest także przez gabinet Dermatologii Estetycznej mieszczący się we Wrocławiu niedaleko budynków Polskiego Radia i Telewizji Polskiej. Do zabiegów liftingu różnych okolicy twarzy wykorzystywane są tutaj nici PDO Barb 3D i PDO Barb 4D a także nici Hilo Lift, nici Aptos, nici Happy Lift oraz nici Boca i Silhouette Soft. Za ich pomocą można nie tylko podnieść opadnięte kąciki ust, ale także dokonać liftingu brwi i czoła, wygładzić zmarszczki wargowo-nosowe, zredukować podwójny podbródek oraz zrewitalizować skórę szyi i dekoltu.

Lekarzem, zajmującym się zabiegami podnoszącymi kąciki ust za pomocą nici PDO Barb, jest lek. med. Katarzyna Nielepkowicz, lekarz medycyny estetycznej, która ukończyła Podyplomową Szkołę Kosmetologii Lekarskiej. W takich zabiegach wykorzystuje nici  First Lift Barb 2Generation. Posiada certyfikaty z odbytych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, np. potwierdzający ukończenie sesji szkoleniowej z zastosowania technik iniekcji nici wchłanialnych PDO First Lift (Wrocław, 2014 rok).

Jaka jest cena odmłodzenia kącików ust przy pomocy nici PDO Barb we Wrocławiu, a jaka w Londynie?

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

Od 660 zł trzeba zapłacić we wrocławskich gabinetach medycyny estetycznej za wygładzenie kącików ust nićmi PDO Barb 4D, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 790 funtów (4 400 zł) w Tooting Medical Centre, mieszczącym się w Londynie.

Lifting kącików ust nićmi PDO Barb - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 250 zł
 • Warszawa od 200 zł do 700 zł
 • Kraków od 390 zł do 6000 zł
 • Katowice od 500 zł
 • Gdańsk od 450 zł
 • Łódź od 400 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł
 • Kielce od 390 zł
 • Szczecin od 3500 zł do 5000 zł
 • Radom od 1500 zł
 • Lubin od 450 zł
 • Białystok od 1800 zł
Lifting kącików ust nićmi PDO Barb cena »

Usługa lifting kącików ust nićmi pdo barb we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu lifting kącików ust nićmi pdo barb w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.