Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower Gdynia

odmładzanie krocza za pomocą nici Vaginal Narrower, lifting pochwy Happy Lift, nieinwazyjny lifting krocza nićmi ginekologicznymi więcej »

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower Gdynia - informacje

Kadra w Perfect Medica Kadra w Perfect Medica

Wchłanialne nici chirurgiczne Vaginal Narrower to innowacyjny zabieg korekty tkanek pochwy i krocza, dedykowany kobietom z poporodowym defektem anatomiczno-czynnościowym krocza bądź zmagającym się z dyskomfortem, związanym z nieprawidłowym napięciem mięśni krocza i zespołem luźnej pochwy. Nici wykonane są z  polimeru, który rozpuszcza się w ciągu kilku miesięcy od momentu implantacji, a dzięki haczykom kotwiczącym, ułożonym w dwóch kierunkach, utrzymują swoją pozycję aż do momentu wchłonięcia, zapewniając efekt liftingu.

Ginekologia estetyczna w Gdyni – lifting krocza Vaginal Narrower

Uelastycznianie mięśni krocza nićmi liftingującymi Vaginal Narrower jest częścią oferty ginekologii estetycznej InviMed Gdynia, a wskazaniem do zabiegu jest m.in. następstwo ich poporodowych uszkodzeń lub obniżenie tylnej ściany pochwy. Zabieg jest przeprowadzany po odpowiedniej kwalifikacji oraz na podstawie badań ginekologicznych. Placówka posiada ponadto w ofercie nieinwazyjny lifting krocza po porodzie laserem MonaLisa Touch™ bądź rewitalizację zewnętrznych stref intymnych, zarówno z użyciem lasera, jak i preparatu na bazie kwasu hialuronowego – Desirial Plus.  

Rewitalizacja pochwy w zespole rozluźnienia pochwy z zastosowaniem laseroterapii MonaLisa Touch™ oraz lifting rozciągniętych mięśni krocza po porodzie z zastosowaniem nici Vaginal Narrower to tylko niektóre propozycje dr n. med. Beaty Makowskiej, stosowane w celu poprawy komfortu życia intymnego pacjentek. Specjalista II stopnia z ginekologii i położnictwa posiada certyfikat Holistic Clinic w zakresie ginekologii estetycznej, świadcząc w tym zakresie także rewitalizację warg sromowych oraz pochwy kwasem hialuronowym. W swojej praktyce medycznej zajmuje się ponadto leczeniem schorzeń ginekologicznych oraz diagnostyką w pełnym zakresie.

City-Med Clinic & Spa w Gdańsku to kolejna placówka, gdzie kobiece dolegliwości koryguje nieoperacyjny lifting krocza nićmi Vaginal Narrower. Warunkiem wykonania zabiegu jest wizyta konsultacyjna wraz z badaniem ginekologicznym, na podstawie którego ginekolog kwalifikuje do implantacji nici. Kwalifikacja nie obejmuje kobiet w ciąży oraz osób chorych na cukrzycę i nowotwory. Dedykowana medycynie estetycznej i profesjonalnej kosmetologii oferta placówki, poza liftingiem krocza, udostępnia także zabiegi liftingujące na ciało.

Małoinwazyjne odmładzanie krocza w Gdyni i w USA – ceny zabiegów

Procedura laserowego odmładzania pochwy w Stanach Zjednoczonych w większości przypadków wiąże się z kosztem 2 500 - 6 000 $ (8 750 - 21 000 zł), a cena pełnego pakietu odmładzania krocza może nawet osiągnąć kwotę 8 000 $ (30 400 zł), podaje serwis PlasticSurgeons.com. W Gdyni, dla porównania, zabieg liftingu nićmi Vaginal Narrower to wydatek rzędu 2 400 - 4 000 zł.

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower - ceny w Gdyni na tle innych miast

 • Gdynia od 2 400 zł do 3 200 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Radom od 1 800 zł
 • Kielce od 1 800 zł
 • Katowice od 2 500 zł
 • Rzeszów od 1 800 zł
 • Gdańsk od 4 000 zł do 5 000 zł
 • Wrocław od 2 300 zł
 • Rybnik od 1 500 zł
Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower cena »

Usługa lifting krocza nićmi vaginal narrower w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu lifting krocza nićmi vaginal narrower w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Sopot oraz Wejherowo.