Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower Poznań

Synonimy: odmładzanie krocza za pomocą nici Vaginal Narrower, lifting pochwy Happy Lift, nieinwazyjny lifting krocza nićmi ginekologicznymi więcej »

Filtruj wyniki

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower Poznań - informacje

dr n. med. Przemysław Kądziołka (ginekolog-położnik) dr n. med. Przemysław Kądziołka (ginekolog-położnik)

Nici Vaginal Narrower wykorzystywane są do odmładzania i liftingu okolic intymnych oraz zmniejszenia wejścia do pochwy. Lifting krocza nićmi ginekologicznymi poprzedza konsultacja lekarska, w tracie której przeprowadzany jest dokładny wywiad oraz badanie ginekologiczne. Wśród przeciwwskazań do wykonania zabiegu wymienia się ciąże, krwawienie z dróg rodnych (np. miesiączkowe), chorobę nowotworową narządów płciowych oraz ostry stan zapalny pochwy i sromu. Zabieg polega na wprowadzaniu nici do tkanek i osadzeniu ich pod skórą krocza lub w jego mięśniach. Najczęściej wykorzystuje się jedną nić (dwie stosuje się jedynie w przypadkach poważnych defektów). Efekty procedury widoczne są natychmiast i utrzymują się przez kilka lat.

Odmładzanie okolic krocza nićmi ginekologicznymi w Poznaniu – gdzie można udać się na zabieg

Na nieinwazyjny lifting krocza nićmi ginekologicznymi udać się można do Centrum Medycznego Lekarze. W placówce świadczona jest pełna gama procedur z zakresu ginekologii, położnictwa oraz ginekologii estetycznej. Oprócz liftingu krocza nićmi Vaginal Narrower w ośrodku przeprowadzić można również zabieg wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym, oferta Centrum obejmuje także szeroki wachlarz zabiegów laserowych (laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, laserowe obkurczanie pochwy, laserowa korekta warg sromowych i laserowe usuwanie kłykcin kończystych).

W Poznaniu lifting krocza nićmi Vaginal Narrower jest możliwy do przeprowadzenia także w Klinice Medycyny Estetycznej Mediestetic. W placówce świadczone są usługi z zakresu m.in. medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej. Oprócz liftingu kroczna nićmi ginekologicznymi wykonać tu można zabieg powiększenia punktu G preparatem Desirial oraz rewitalizacji warg sromowych za pomocą kwasu hialuronowego. Z obszaru procedur antykoncepcyjnych oferta Kliniki obejmuje Implanty NXT, wewnątrzmaciczny system hormonalny w postaci niewielkiej wkładki (Jaydess) oraz wkładkę wewnątrzmaciczną uwalniającą hormony (Mirena).

W swojej ofercie zabieg liftingu pochwy nićmi Vaginal Narrower ma również lek. med. Witold Kraśnik, lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizuje się m.in. w procedurach ginekologii estetycznej. Udać się można do niego na zabieg poprawy wyglądu i kondycji intymnych części ciała kobiety za pomocą nici liftingujących oraz na zabieg wypełniania i rewitalizacji warg sromowych większych preparatem Desirial.

Cena liftingu kroczna nićmi Vaginal Narrower w Poznaniu i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Medikor Gabinet zabiegowy w Medikor

W Poznaniu za zabieg liftingu kroczna pojedynczą nicią Vaginal Narrower zapłacić trzeba około 2 500 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa. W Tooting Medical Centre w Londynie wynosi ona 782 funtów brytyjskich, czyli około 4 400 złotych.

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 2 300 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Radom od 1 800 zł do 3 500 zł
 • Gdynia od 2 400 zł do 3 200 zł
 • Rzeszów od 1 800 zł
 • Kielce od 1 800 zł
 • Katowice od 2 500 zł
 • Rybnik od 1 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa lifting krocza nićmi vaginal narrower w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu lifting krocza nićmi vaginal narrower w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska