Lifting operacyjny twarzy Kraków

chirurgiczny lifting twarzy, face lift twarzy, lifting twarzy, face lift

Lifting twarzy w Krakowie - informacje

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

Lifting chirurgiczny twarzy polega na usunięciu nadmiaru skóry oraz podwieszeniu mięśni mimicznych twarzy. Zabieg często łączony jest z liftingiem szyi oraz plastyką powiek i podniesieniem brwi. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym. Najczęściej facelifting wykonuje się u pacjentów powyżej 50 roku życia. Powrót do aktywności zawodowej następuje po około 3 tygodniach po zabiegu. Po wygojeniu blizny stają się praktycznie niewidoczne, a pełne rezultaty operacji widoczne są po około 3 miesiącach.

Operacyjny lifting twarzy w Krakowie – gdzie można się na niego udać

W swojej ofercie lifting chirurgiczny twarzy ma Instytut Dermatologii Eco-Lab. W placówce oferowana jest cała gama procedur z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, w tym pełny lifting twarzy, czoła, skroni, części środkowej twarzy oraz lifting szyi. Wykonać tu można także mini lifting oraz lifting wtórny twarzy. Do ośrodka udać się można również na inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej twarzy, w tym na podniesienie brwi, korekcję powiek górnych i dolnych, korekcję nosa, chirurgiczne przeszczepienie czerwieni wargowej oraz na wszczepienie implantów twarzowych (bródka, policzki, fałdy).

W Krakowie lifting operacyjny twarzy jest możliwy do przeprowadzenia także w Szpitalu św. Rafała, w którym świadczony jest pełna gama zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, w tym chirurgii plastycznej twarzy. W Szpitalu wykonywany jest zarówno facelifting całkowity, jak i częściowy. Oferta ośrodka obejmuje także operacje plastyczne nosa, korekcję powiek górnych i dolnych, powiększenie bródki oraz korekcję ust (w tym powiększanie z użyciem wypełniaczy tkankowych). Do placówki udać się można także na plastykę płatków usznych, korekcję odstających małżowin usznych oraz ich rekonstrukcję.

Lifting operacyjny twarzy w Krakowie może wykonać również lek. med. Marek Ciesiński, specjalista chirurg plastyczny. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Krakowie. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Uczestniczył w wielu kursach i konferencjach naukowych, w tym konferencji naukowo-szkoleniowej z zakresu chirurgii plastycznej piersi i twarzy. Oprócz faceliftingu wykonuje także lifting szyi. Często przeprowadza obie procedury w trakcie jednej operacji. Udać się można do niego także na korekcję powiek górnych i dolnych, przezspojówkową korekcję przepuklin tłuszczowych powiek dolnych, korekcję nosa oraz wszczepienie protezy bródkowej.

Cena chirurgicznego liftingu twarzy w Krakowie i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

W Krakowie za faceliftingu zapłacić trzeba około 12 000 złotych. Za granicą cena tej samej procedury jest znacznie wyższa. W The Harley Street Clinic w Londynie zaczyna się ona od 6 730 funtów brytyjskich, czyli ponad 38 000 złotych.

Lifting operacyjny twarzy - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 9000 zł do 18000 zł
 • Warszawa od 8000 zł do 25000 zł
 • Łódź od 10000 zł do 13500 zł
 • Wrocław od 8250 zł do 12500 zł
 • Gdańsk od 13680 zł do 15000 zł
 • Częstochowa od 8000 zł do 12000 zł
 • Katowice od 9000 zł do 25000 zł
 • Bydgoszcz od 11685 zł do 12000 zł
 • Białystok od 11070 zł
 • Szczecin od 11000 zł
 • Rzeszów od 9000 zł do 14000 zł
Lifting operacyjny twarzy cena »

Usługa lifting operacyjny twarzy w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu lifting operacyjny twarzy w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.