poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Oferujemy kompleksową rehabilitację i poradnictwo specjalistyczne z zakresu ortopedii, neuroortopedii oraz medycyny rodzinnej. Ponadto umożliwiamy skorzystanie z konsultacji lekarskiej u lekarza pierwszego kontaktu.

W ramach prowadzonych przez nas programów terapeutycznych zapewniamy pacjentom szeroki wachlarz zabiegów fizykoterapeutycznych oraz kinezyterapeutycznych.

Pomagamy osobom z bólami kręgosłupa, po urazach sportowych (np.: po artroskopii więzadeł i usunięciu łąkotek stawu kolanowego oraz po zszyciu ścięgna Achillesa stawu skokowego), urazach ortopedycznych (w tym po złamaniach, skręceniach oraz po naderwaniu i zerwaniu mięśni), a także pacjentom z endoprotezą stawu kolanowego lub biodrowego. Specjalizujemy się w rehabilitacji po operacjach kręgosłupa oraz zespoleniu złamań, w przebiegu reumatoidalnego zapalenia stawów oraz w usprawnianiu osób z chorobami zwyrodnieniowymi stawów.

Dysponując niezbędnym zapleczem sprzętowym (m. in. system Zebris, skoliometr, pion), dokładnie badamy wady postawy. Oceniamy przy tym zakres krzywizn kręgosłupa w różnych odcinkach i płaszczyznach, ustawianie segmentów ciała względem siebie (kąt nachylenia miednicy, kości krzyżowej i obręczy barkowej) oraz zakres ruchomości określonych odcinków kręgosłupa i całkowitą ruchomość miednicy i kręgosłupa.

Po przeprowadzonych procedurach diagnostycznych ustalamy program rehabilitacyjny, dopasowując go indywidualnie do każdego pacjenta. Na uwagę zasługuje również fakt, że proponujemy turnusy rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży z wadami postawy i skoliozami.

Nasi specjaliści w wielu działaniach terapeutycznych wykorzystują  skuteczne metody i techniki terapeutyczne. Wśród nich znajdują się NDT-Bobath, PNF, neuromobilizacje, Mc Kenzie i Kinesiotaping. Posiadają duże doświadczenie w stosowaniu technik Lehner Schroth, konepcji FITS, Integracji sensorycznej oraz metody Kaltnborn Evjenth. Ponadto prowadzą terapię według Szkoły Niemieckiej i terapię według Gera Platzmana.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Medycyna niekonwencjonalna

Oferty i pakiety pobytowe

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik LinMed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska