Liposukcja klasyczna SAL Szczecin

Synonimy: odsysanie tłuszczu

Filtruj wyniki
Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (62 km od centrum Szczecina)

Liposukcja klasyczna SAL Szczecin - informacje

Dom Lekarski - rejestratorki Dom Lekarski - rejestratorki

Zabieg z zakresu chirurgii kosmetycznej – Suction-assisted liposuction (SAL) – to tradycyjna metoda liposukcji, która polega na odessaniu lokalnie nagromadzonego tłuszczu z zastosowaniem specjalnych kaniul, które są podłączone do urządzenia  wytwarzającego ujemne ciśnienie, a następnie wprowadzone do tkanki tłuszczowej. Zabieg taki umożliwia pozbycie się złogów tkanki tłuszczowej i wymodelowanie obszaru zabiegowego. W zależności od budowy i wielkości depozytów, zabieg przeprowadzany jest na brzuchu, udach lub pośladkach, rzadziej w okolicy szyi, ramion oraz pleców. 

Liposukcja – modelowanie sylwetki poprzez odsysanie tłuszczu w Szczecinie

Liposukcja klasyczna SAL znajduje się w ofercie Gabinetu Medimel, a zabieg ma zastosowanie miejscowe u kobiet i obejmuje m.in. obszar brzucha, bioder, talii i ud, jak również przyśrodkowej okolicy kolan. Mężczyźni natomiast mogą się z zastosowaniem tej metody pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha oraz, w przypadku lipomastii – z klatki piersiowej. Do procedur, związanych z modelowaniem sylwetki, stosowanych w placówce, zalicza się również plastyka brzucha. 

Klasyczną liposukcję wykonuje również lek. med. Michał Piotrowiak, specjalista chirurgii plastycznej, certyfikowany przez International Society of Aesthetic Plastic Surgery w zakresie chirurgii estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, jako pierwszy w Polsce otworzył i planowo ukończył specjalizację z chirurgii plastycznej w trybie zgodnym z wymogami UE. Lekarz posiada ukończone staże w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. W swojej praktyce przeprowadza zabieg odsysania tłuszczu na wszystkich obszarach depozytowych, włącznie z plecami, ramionami i podbródkiem.

Zabieg odsysania tłuszczu z zastosowaniem kaniul wykonują także specjaliści Kliniki Chirurgii Plastycznej MediConsult, gdzie procedura dopuszcza odessanie łącznie do 8 litrów tkanki tłuszczowej z kilku części ciała i wymaga pozostania w klinice przez co najmniej dobę, co jest wliczone w cenę zabiegu. Ponadto oferta przewiduje możliwość pozbycia się nie tylko nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale także zwisającej skóry w okolicach bioder dzięki zabiegowi abdominoplastyki, który według wskazań łączy się tu z liposukcją.

Cena liposukcji klasycznej w Szczecinie i w Edynburgu (Szkocja)

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum

Korzystniejszą ofertę w zakresie zabiegów liposukcji klasycznej przedstawiają pacjentom kliniki w Szczecinie, gdzie ceny usuwania tłuszczu tą metodą kształtują się od 4 500 zł (podbródek) do około 12 000 zł (brzuch). W The Edinburgh Clinic cena liposukcji jednej powierzchni ciała zaczyna się od 2 300 £ (12 880 zł).

Liposukcja klasyczna SAL - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 2 500 zł do 8 500 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 20 000 zł
 • Wrocław od 1 800 zł do 14 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 12 000 zł
 • Łódź od 1 900 zł
 • Gdańsk od 6 300 zł do 12 600 zł
 • Zielona Góra od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Gdynia od 2 900 zł do 3 900 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 9 000 zł
 • Bydgoszcz od 2 500 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja klasyczna sal w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja klasyczna sal w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska