Liposukcja laserowa LAL Kraków

zabieg Smartlipo - lipoliza laserowa, Liposukcja laserowa SlimLipo, laserowe odsysanie tłuszczu Palomar SlimLipo 3D

Liposukcja laserowa LAL Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Der-Med Gabinet zabiegowy w Der-Med

Liposukcja laserowa polega na rozpuszczeniu złogów tłuszczu za pomocą lasera i ich następczemu odessaniu. Wykonuje się ją w takich miejscach, jak brzuch, talia i plecy, a także uda, łydki oraz kolana. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym. Wśród zalet tej metody liposukcji wymienia się brak konieczności zastosowania znieczulenie ogólnego, krótki czas zabiegu (około 45 minut), natychmiastowy, wyraźny i trwały efekt oraz poprawę powierzchniowej jędrności skóry po zabiegu. Standardowy czas pobytu pacjenta w klinice po zabiegu wynosi około 1 godziny.

Modelowanie sylwetki za pomocą liposukcji laserowej LAL w Krakowie – gdzie można udać się na zabieg

Liposukcję laserową wykonać może dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko, dermatolog i wenerolog oraz lekarz medycyny estetycznej, która należy do rady naukowej czasopisma Ars Medica Aesthetica. Nadmiar tkanki tłuszczowej usuwa za pomocą liposukcji laserowej Palomar SlimLipo 3D (w procedurze wykorzystuje się laser emitujący falę o długości 924 nm, która rozpuszcza tłuszcz oraz falę o długości 975 nm, która wzmacnia i odbudowuje włókna kolagenowe). Pacjenci poddać się u niej mogą również lipolizie iniekcyjnej, a jej oferta obejmuje też powiększanie piersi preparatem Macrolane.

W Krakowie liposukcja laserowa LAL jest możliwa do przeprowadzenia również w Szpitalu św. Rafała, w którym pacjenci poddać się mogą także modelowaniu sylwetki za pomocą liposukcji wibracyjnej oraz ultradźwiękowej. Do ośrodka udać się można również na liposukcję klasyczną, plastykę powłok brzusznych oraz całą gamę zabiegów wykonywanych w obrębie biustu (np. powiększenie piersi implantami lub preparatem Macrolane, pomniejszenie piersi, podniesienie piersi).

Na zabieg usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą lasera udać się można do Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego Der-Med, w którym przeprowadzany jest cały wachlarz procedur z zakresu modelowania sylwetki. W placówce do usuwania niewielkich depozytów tłuszczu wykorzystuje się liposukcję laserową Sction ProLipo PLUS, a do redukcji większej ilości nadmiaru tkanki tłuszczowej stosuje się w niej liposukcję wspomaganą strumieniem wody Body Jet. W ośrodku pacjenci poddać się mogą również lipolizie iniekcyjnej. Oferta Centrum obejmuje ponadto m.in. redukcje tłuszczu przy zastosowaniu urządzenia Zeltiq oraz zmniejszenie obrzęków tłuszczowych przy pomocy drenażu limfatycznego.

Cena liposukcji laserowej LAL w Krakowie i w Pradze

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

W Krakowie za liposukcję wspomaganą laserem zapłacić trzeba około 3 500 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest wiele wyższa: w Brandeis Clinic w Pradze cena zabiegu wynosi 1 535 euro, czyli ponad 6 400 złotych.

Liposukcja laserowa LAL - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 3 500 zł do 4 000 zł
 • Warszawa od 3 500 zł do 9 000 zł
 • Łódź od 2 000 zł
 • Rzeszów od 4 000 zł
 • Zielona Góra od 3 000 zł
 • Poznań od 3 500 zł do 9 000 zł
 • Radom od 3 000 zł do 12 500 zł
 • Katowice od 3 500 zł do 5 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 700 zł do 12 000 zł
 • Piaseczno od 4 000 zł do 6 000 zł
 • Józefów od 4 000 zł
 • Łaziska Górne od 2 500 zł do 4 000 zł
Liposukcja laserowa LAL cena »

Usługa liposukcja laserowa lal w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja laserowa lal w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.