Liposukcja - odsysanie tłuszczu Gdańsk

Synonimy: modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji, liposukcja klasyczna, usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej

Filtruj wyniki
GdańskAl. Grunwaldzka 549

Piękno i Medycyna Dr Pernak

ocena 4.8 / 5 (22 opinie) - zobacz opinie »zobacz »

Ku mojemu zaskoczeniu zabieg trwał tylko 40 minut, a efekt widoczny od razu. Oczywiście później pojawiła się lekka opuchlizna w okolicach pępka, ale myślę że to kwestia czasu i zejdzie. Sam zabieg praktycznie bezbolesny. Nie żałuję i poszedłbym jeszcze raz bez wahania!- Przemek

 • Liposukcja Body Jet - brzuch od 4 000 zł
 • Liposukcja Body Jet - talia 5 000 zł
 • Liposukcja Body Jet - pośladki 4 000 zł
 • Liposukcja Body Jet - plecy 5 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  bezpłatnie

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Gdańsk - informacje

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Liposukcja jest nowoczesnym sposobem na modelowanie sylwetki. Odsysanie tłuszczu to metoda, pozwalająca na uzyskanie efektu wyszczuplającego w określonych partiach ciała, takich jak brzuch, uda, biodra czy talia. Osoba, poddająca się zabiegowi, musi być pełnoletnia i charakteryzować się ogólnie dobrym stanem zdrowia. Podczas zabiegu chirurg plastyczny pod skórę wprowadza kaniulę ssącą, za pomocą której rozbija tłuszcz i odprowadza go na zewnątrz ciała pacjenta. Ze względu na metodę rozbijania tkanki tłuszczowej wyróżnia się kilka rodzajów liposukcji, w tym liposukcję wodną, laserową, klasyczną, wibracyjną czy ultradźwiękową.

Liposukcja w Gdańsku - gdzie można wykonać zabieg?

Na zabieg liposukcji można udać się do prywatnego szpitala Swissmed, gdzie modelowaniu tą metoda można poddać takie partie ciała jak brzuch, uda i podbrzusze, a także pośladki oraz ręce. Zwiotczałą, nadmiernie rozciągniętą skórę (po przebytych ciążach lub po epizodach utraty wagi) można usunąć w zabiegu, łączącym liposukcję z plastyką skóry. Najczęściej dotyczy to powłok brzusznych, a zabieg taki nosi nazwę abdominoplastyki. Dla mężczyzn oferta obejmuje zabiegi leczenia ginekomastii z usuwaniem tkanek za pomocą liposukcji. Dodatkową usługą jest lipofilling, czyli wypełnianie ust, twarzy lub piersi autologicznym tłuszczem, pozyskanym podczas zabiegu liposukcji. 

Liposukcja – odsysanie tłuszczu należy do zabiegów, które wykonuje chirurg plastyczny dr n. med. Karolina Kondej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów chirurgii plastycznej ciała zdobyła w Klinice Chirurgii Plastycznej GUMed. Dr Kondej jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W Sopocie, oddalonym od Gdańska o 12 km, zabiegi liposukcji oferuje klinika medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii Sopocka Fabryka Urody. Przeprowadzane tu zabiegi odsysania tłuszczu, w zależności od planowanej rozległości, są realizowane pod znieczuleniem miejscowym, ogólnym lub oponowo-rdzeniowym. Stosowana technika to klasyczna liposukcja, a przeznaczone do odessania obszary są ostrzykiwane specjalnym płynem, w którego skład wchodzi sól fizjologiczna z lidokainą celem rozpulchnienia depozytów tłuszczowych, tak by były łatwiejsze do usunięcia. Podczas jednej sesji można odessać 2-3 litry tłuszczu.

Jaka jest cena liposukcji w Gdańsku, a jaka w Brukseli?

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Cena zabiegu odsysania tłuszczu zależy od rozległości  obszaru ciała, poddanego liposukcji. W gdańskich klinikach chirurgii plastycznej za zabieg odsysania tłuszczu trzeba zapłacić od 4 000 do 8 000 zł. W stolicy Szwajcarii, Genewie, liposukcję można wykonać w prywatnej klinice chirurgii plastycznej Centre Feel Well, gdzie taki zabieg kosztuje co najmniej 2 000 franków (ok. 8 000 zł).

Liposukcja - odsysanie tłuszczu - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 4 000 zł do 12 600 zł
 • Warszawa od 1 490 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 14 000 zł
 • Wrocław od 100 zł do 18 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 12 000 zł
 • Łódź od 1 500 zł do 8 000 zł
 • Szczecin od 2 500 zł do 8 500 zł
 • Częstochowa od 2 500 zł do 10 000 zł
 • Zielona Góra od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Bydgoszcz od 2 500 zł do 12 000 zł
 • Tychy od 2 500 zł do 6 900 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Autor: