Liposukcja pośladków Warszawa

Synonimy: odsysanie tłuszczu z pośladków

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Liposukcja pośladków Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Liposukcja jest zabiegiem chirurgicznym, którego celem jest usunięcie lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Tradycyjny zabieg – SAL (Suction Assisted Liposuction) polega na wprowadzeniu przez niewielkie nacięcie kaniul, które następnie podłącza się do próżniowej aparatury a wytwarzane ujemne ciśnienie umożliwia rozbicie komórek tłuszczowych i ich odessanie. O bezpieczeństwie zabiegu decyduje ilość odessanej podczas jednej sesji tkanki tłuszczowej oraz rodzaj znieczulenia, co ostatecznie ustala lekarz. 

Odsysanie tkanki tłuszczowej z pośladków w Warszawie

Liposukcję pośladków z zastosowaniem metody suchej – przy użyciu wysokiego podciśnienia, oraz metody mokrej – z wstrzyknięciem specjalnych płynów, które rozbijają komórki tłuszczowe oferuje Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej ProMediOn. W przypadku metody mokrej, specjaliści realizują zabieg trzema różnymi sposobami: metodą Wet, Super Wet oraz techniką Tumescent. Placówka świadczy pełny zakres procedur z chirurgii plastycznej, a ponadto medycyny estetycznej. Nowoczesny kompleks medyczny zlokalizowany na Bielanach w otoczeniu lasu posiada bogatą infrastrukturę z 3 salami operacyjnymi, salami zabiegowymi, gabinetami konsultacyjnymi oraz 11 pokoi łóżkowych.

Lipoplastyka to zakres zabiegów związanych z usuwaniem, modelowaniem i przeszczepem tkanki tłuszczowej, jaki oferuje lek. med. Ilona Osadowska, specjalista chirurgii ogólnej. Oprócz klasycznych zabiegów, w swojej praktyce specjalizuje się także w małoinwazyjnych procedurach redukcji tłuszczu, m. in. Body Jet, SmartLipo, kriolipolizie czy zabiegach iniekcyjnych. Członek Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Sekcji Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, swoją prywatną praktykę lekarską prowadzi od 1999 r., od 2004 r. natomiast w zakresie medycyny estetycznej.

W tzw. body counturing specjalizuje się Klinika Sztuk Pięknych AGKlinik dr Adama Gumkowskiego, a zakres procedur obejmuje również kilka metod liposukcji, m. in. klasyczną, ultradźwiękową, laserową czy wibracyjną. Placówka jest laureatem 1 miejsca w kategorii „Liposukcja” w rankingu Klinik Chirurgii Plastycznej i Estetycznej Tygodnika Wprost w 2006 r. W Klinice modelowaniu poddać niemal wszystkie partie ciała (w ofercie znajduje się m.in. liposukcja pośladków, ud, brzucha czy pleców), a w ramach kompleksowego modelowania sylwetki realizowane są tu metody leczenia otyłości w oparciu o autorski  program kliniczny leczenia nadwagi i otyłości „Klinika Pięknego Ciała”.

Ile trzeba zapłacić za liposukcję pośladków w Warszawie i w Maumee (USA)?

Sala operacyjna w Nasmed Sala operacyjna w Nasmed

Luxe Laser Center w Maumee oferuje liposukcję pośladków SAL w cenie 1 500 $ (5 850 zł). Dla porównania, w Warszawie za taki sam zabieg trzeba zapłacić od 2 500 do 4000 zł. 

Liposukcja pośladków - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 4 000 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 4 000 zł
 • Poznań od 5 000 zł do 8 000 zł
 • Łódź od 1 500 zł
 • Wrocław od 3 500 zł do 8 000 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Toruń od 6 000 zł do 9 000 zł
 • Katowice od 5 500 zł do 7 000 zł
 • Kielce od 5 000 zł
 • Rzeszów od 4 000 zł
 • Bydgoszcz od 2 500 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja pośladków w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja pośladków w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska