Liposukcja pośladków Wrocław

Synonimy: odsysanie tłuszczu z pośladków

Filtruj wyniki

Liposukcja pośladków Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Dolnośląskie Centrum Ginekologii Gabinet zabiegowy w Dolnośląskie Centrum Ginekologii

Nadmiar tkanki tłuszczowej z pośladków usuwany jest za pomocą różnych odmian liposukcji. Coraz rzadziej przeprowadzana jest liposukcja klasyczna, która cechuje się dużą inwazyjnością. Na popularności zyskują natomiast zabiegi liposukcji ultradźwiękowej, laserowej, wodnej i infradźwiękowej. Umożliwiają one pozbycie się zbędnego tłuszczu z różnych obszarów ciała w sposób bezpieczny oraz szybki. Zabieg liposukcji może stanowić wspomaganie procesów odchudzania. Procedura, w zależności od metody przeprowadzona, może zostać w znieczuleniu miejscowym, przewodowym lub ogólnym.

Usuwanie zbędnej tkanki tłuszczowej z pośladków metodą liposukcji we Wrocławiu – gdzie udać się na zabieg

We Wrocławiu liposukcję pośladków wykonać może lek. med. Marcin Świder, specjalista chirurg ogólny i naczyniowy. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuje się m.in. w zabiegach liposukcji. Przeprowadza liposukcję ultradźwiękową drugiej generacji Vaser Lipo, która cechuje się nie tylko najwyższą precyzją zabiegu, ale także najwyższym stopniem bezpieczeństwa ze wszystkich form liposukcji. Procedurę wykonuje w znieczuleniu miejscowym. Za pomocą urządzenia Vaser Lipo usuwa również tłuszcz z ramion, pleców i brzucha, a także z talii i podbrzusza, ud wewnętrznych i zewnętrznych, kolan oraz łydek.

Liposukcja pośladków możliwa jest do przeprowadzenia również w Klinice Wiatroszak. W placówce nadmiar tkanki tłuszczowej z pośladków usuwany jest podczas zabiegu liposukcji infradźwiękowej N.I.L., która umożliwia odsysanie tłuszczu w sposób bardzo precyzyjny, delikatny oraz małoinwazyjny dla otaczających tkanek. Może zostać także wykonana w takich obszarach ciała, jak podbródek, brzuch, biodra i pośladki, a także uda, ramiona oraz kolana. W trakcie procedury stosowane jest znieczulenie miejscowe. Oferta Kliniki obejmuje również zabieg lipolizy iniekcyjnej (np. na udach, ramionach, pośladkach oraz tułowiu).

W swojej ofercie liposukcję pośladków ma także Centrum Estetyki dr Kulczyckiej. W placówce zabieg przeprowadzany jest przy użyciu sprzętu Endotron, francuskiej firmy Medicamat, światowego pioniera sprzętów do liposukcji wspieranej ultradźwiękowo. Jego zastosowanie zapewnia w pełni bezpieczne wykonanie liposukcji oraz krótki czas rekonwalescencji. Procedura może zostać także wykonana w takich obszarach ciała jak uda, łydki i ramiona, a także brzuch oraz dolna część pleców. Oferta Centrum obejmuje także lipolizę iniekcyjną.

Cena zabiegu liposukcji pośladków we Wrocławiu i w Londynie

Kadra w Centrum Medyczne Bieniek Kadra w Centrum Medyczne Bieniek

Za usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z pośladków metodą liposukcji Vaser Lipo we Wrocławiu zapłacić trzeba około 5 000 złotych. Za granicą cena takiego zabiegu jest znacznie wyższa: przykładowo, w Harley Body Clinic w Londynie wynosi ona 3 500 funtów brytyjskich, czyli ponad 20 000 złotych.

Liposukcja pośladków - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 3 500 zł do 8 000 zł
 • Warszawa od 4 000 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 4 000 zł
 • Poznań od 5 000 zł do 8 000 zł
 • Łódź od 1 500 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Toruń od 6 000 zł do 9 000 zł
 • Katowice od 5 500 zł do 7 000 zł
 • Kielce od 5 000 zł
 • Rzeszów od 4 000 zł
 • Bydgoszcz od 2 500 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja pośladków we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja pośladków w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska