Liposukcja pośladków Wrocław

odsysanie tłuszczu z pośladków

Liposukcja pośladków Wrocław - informacje

Kadra w Centrum Medyczne Bieniek Kadra w Centrum Medyczne Bieniek

Nadmiar tkanki tłuszczowej z pośladków usuwany jest za pomocą różnych odmian liposukcji. Coraz rzadziej przeprowadzana jest liposukcja klasyczna, która cechuje się dużą inwazyjnością. Na popularności zyskują natomiast zabiegi liposukcji ultradźwiękowej, laserowej, wodnej i infradźwiękowej. Umożliwiają one pozbycie się zbędnego tłuszczu z różnych obszarów ciała w sposób bezpieczny oraz szybki. Zabieg liposukcji może stanowić wspomaganie procesów odchudzania. Procedura, w zależności od metody przeprowadzona, może zostać w znieczuleniu miejscowym, przewodowym lub ogólnym.

Usuwanie zbędnej tkanki tłuszczowej z pośladków metodą liposukcji we Wrocławiu – gdzie udać się na zabieg

We Wrocławiu liposukcję pośladków wykonać może lek. med. Marcin Świder, specjalista chirurg ogólny i naczyniowy. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuje się m.in. w zabiegach liposukcji. Przeprowadza liposukcję ultradźwiękową drugiej generacji Vaser Lipo, która cechuje się nie tylko najwyższą precyzją zabiegu, ale także najwyższym stopniem bezpieczeństwa ze wszystkich form liposukcji. Procedurę wykonuje w znieczuleniu miejscowym. Za pomocą urządzenia Vaser Lipo usuwa również tłuszcz z ramion, pleców i brzucha, a także z talii i podbrzusza, ud wewnętrznych i zewnętrznych, kolan oraz łydek.

Liposukcja pośladków możliwa jest do przeprowadzenia również w Klinice Wiatroszak. W placówce nadmiar tkanki tłuszczowej z pośladków usuwany jest podczas zabiegu liposukcji infradźwiękowej N.I.L., która umożliwia odsysanie tłuszczu w sposób bardzo precyzyjny, delikatny oraz małoinwazyjny dla otaczających tkanek. Może zostać także wykonana w takich obszarach ciała, jak podbródek, brzuch, biodra i pośladki, a także uda, ramiona oraz kolana. W trakcie procedury stosowane jest znieczulenie miejscowe. Oferta Kliniki obejmuje również zabieg lipolizy iniekcyjnej (np. na udach, ramionach, pośladkach oraz tułowiu).

W swojej ofercie liposukcję pośladków ma także Centrum Estetyki dr Kulczyckiej. W placówce zabieg przeprowadzany jest przy użyciu sprzętu Endotron, francuskiej firmy Medicamat, światowego pioniera sprzętów do liposukcji wspieranej ultradźwiękowo. Jego zastosowanie zapewnia w pełni bezpieczne wykonanie liposukcji oraz krótki czas rekonwalescencji. Procedura może zostać także wykonana w takich obszarach ciała jak uda, łydki i ramiona, a także brzuch oraz dolna część pleców. Oferta Centrum obejmuje także lipolizę iniekcyjną.

Cena zabiegu liposukcji pośladków we Wrocławiu i w Londynie

Kadra w Centrum Medyczne Bieniek Kadra w Centrum Medyczne Bieniek

Za usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z pośladków metodą liposukcji Vaser Lipo we Wrocławiu zapłacić trzeba około 5 000 złotych. Za granicą cena takiego zabiegu jest znacznie wyższa: przykładowo, w Harley Body Clinic w Londynie wynosi ona 3 500 funtów brytyjskich, czyli ponad 20 000 złotych.

Liposukcja pośladków - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 3 900 zł
  • Warszawa od 4 000 zł do 20 000 zł
  • Łódź od 1 500 zł
  • Kraków od 4 000 zł
  • Rzeszów od 4 000 zł
  • Gdańsk od 6 100 zł
  • Toruń od 4 000 zł do 9 000 zł
  • Katowice od 5 500 zł do 7 000 zł
  • Gdynia od 4 900 zł
Liposukcja pośladków cena »

Usługa liposukcja pośladków we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja pośladków w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.