Medycyna pracy Wadowice i okolice

Bezpośrednio Wadowice nie dysponujemy placówką wykonującą medycyna pracy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Wadowice. Medycyna pracy można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Larmed w Krakowie (38 km od Wadowice) w cenie 50 zł lub w Klinika Krakowska w Krakowie (38 km od Wadowice) gdzie cena za medycyna pracy wynosi 115 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz zabiegi ze specjalizacji medycyna pracy Wadowice? Dołącz do nas! »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.