Medycyna regeneracyjna Waksmund i okolice

Bezpośrednio Waksmund nie dysponujemy placówką wykonującą medycyna regeneracyjna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Waksmund. Medycyna regeneracyjna można przeprowadzić m.in. w Allestetis Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej w Nowym Targu (4 km od Waksmund) lub w LaserMed Nowy Targ w Nowym Targu (4 km od Waksmund). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa medycyna regeneracyjna Waksmund jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska