Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Tychy

rewitalizacja skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, regeneracja skóry głowy osocze bogatopłytkowe

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Tychy - informacje

Sprzęt medyczny w Centrum Zdrowia Sanvita Sprzęt medyczny w Centrum Zdrowia Sanvita

Podstawowym wskazaniem do zastosowania mezoterapii głowy z użyciem osocza bogatopłytkowego jest łysienie plackowate, a także skłonność do wypadania włosów, spowodowana ich osłabieniem, i konieczność odżywienia skóry głowy. Koncentrat bogatopłytkowy uzyskuje się z krwi pacjenta po jej wcześniejszym pobraniu i odpowiednim odwirowaniu w wirówce medycznej. Terapia polega na  powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy osoczem w celu stymulacji cebulek do wytwarzania nowych włosów. Krótki zabieg trwa od 10 do 15 minut, a w celu wzmocnienia efektów zaleca się stosowanie serii 3 zabiegów co 2 miesiące. Proces regeneracji, to jest odrostu nowego włosa, trwa około 3 miesięcy.

Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w Tychach 

Osoby, borykające się z problemem łysienia, zarówno mężczyźni jak i kobiety, mogą skorzystać z terapii osoczem bogatopłytkowym, którą oferuje Centrum Estetyki Medycznej. Mezoterapia skóry głowy stosowana jest tu w charakterze profilaktycznym, jako terapia intensywna – raz w tygodniu przez 4-8 tygodni, oraz terapia profilaktyczna – raz w miesiącu przez 3-6 miesięcy. Oferta obejmuje również zastosowanie innych substancji pobudzających wzrost i hamujących wypadanie włosów, w tym podawany miejscowo Minoksydyl – stymulator mitotyczny, który wpływa na wytwarzanie dłuższego włosa, oraz Finasteryd – lek, który powoduje zahamowanie wytwarzania DHT.

Analizą, diagnozą, leczeniem chorób w obrębie skóry głowy i włosów zajmują się trycholodzy Instytutu Kosmetologii Estetycznej Cosmobelle, gdzie w ramach programów leczniczych realizowane są medyczne i kosmetologiczne zabiegi, w tym mezoterapia igłowa skóry głowy osoczem bogatopłytkowym bądź z zastosowaniem preparatów leczniczych i witaminowych oraz karboksyterapia z użyciem dwutlenku węgla. Pozostałe procedury obejmują terapię uderzeniową, terapię wzmacniającą z odpowiednią dietą i / lub suplementacją oraz terapię podtrzymującą i zachowawczą, opartą na odpowiedniej pielęgnacji domowej.

Łysienie osoczem bogatopłytkowym leczy również lek. med. Grażyna Walkowicz, specjalista chorób wewnętrznych, lekarz medycyny estetycznej, absolwentka ŚUM w Katowicach oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest wykładowcą Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.

Cena mezoterapii osoczem bogatopłytkowym skóry głowy w Tychach i w San Francisco (USA)

Kadra w Medicus Estetic Kadra w Medicus Estetic

Cena zabiegu mezoterapii skóry głowy na Śląsku zaczyna się od 700 zł, podczas gdy za oceanem za zabieg trzeba zapłacić  900 - 2 500 $ (3 420 - 9 500 zł), podaje serwis infromacyjny ABC7News.com.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym - ceny w Tychach na tle innych miast

 • Tychy od 400 zł
 • Słupno od 400 zł
 • Józefosław od 500 zł
 • Warszawa od 299 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 350 zł do 4 499 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Wrocław od 450 zł do 1 200 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 000 zł
 • Gdańsk od 400 zł do 1 000 zł
 • Katowice od 470 zł do 610 zł
 • Białystok od 400 zł do 1 800 zł
 • Częstochowa od 2 600 zł
 • Lublin od 600 zł
Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym cena »

Usługa mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Tychach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Ruda Śląska, Sosnowiec, Chorzów, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój oraz Cieszyn.