Mikroskleroterapia pajączków Częstochowa

mikroskleroterpia płynem żylaków kończyn dolnych, mikroskleroterpia piankowa

Mikroskleroterapia żylaków w Częstochowie - informacje

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Mikroskleroterapia pajączków kończyn dolnych to zabieg, polegający na usunięciu tzw. teleangiektazji, czyli drobnych żyłek, które nie tylko przyczyniają się do zaburzenia estetyki nóg, ale także są początkiem rozwoju choroby żylnej. Jest to zabieg małoinwazyjny, trwający od 20 do 30 minut, przeprowadzany w warunkach ambulatoryjnych. Lekarz wstrzykuje roztwór do żyłek za pomocą bardzo cienkich igieł insulinowych. Po zabiegu na nogi pacjenta zakładany jest opatrunek uciskowy, który można zdjąć po trzech dniach.

Leczenie pajączków kończyn dolnych u częstochowskich chirurgów naczyniowych

Lekarzem, wykonującym na terenie Częstochowy zabiegi mikroskleroterapii żylaków nóg, jest lek. med. Jarosław Miszczuk, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1995 i II stopnia od 1999 roku) oraz chirurg naczyniowy (specjalizacja w 2011 roku), posiadający europejski tytuł specjalizacji z zakresu chirurgii naczyniowej, zdobyty w 2015 roku. Doświadczenie z przeprowadzania zabiegów, leczących schorzenia żylne nóg, zdobywał m.in. podczas warsztatów flebologicznych, które odbyły się w 2003 roku w Centrum Flebologii w Warszawie oraz podczas stażu w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantologicznej Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie (lata 2009-2011). Posiada także certyfikaty z odbytych szkoleń z zakresu skleroterapii, np. z seminarium szkoleniowego "Foam Sclerotherapy Seminar", podczas którego uzyskał doświadczenie praktyczne z mikroskleroterapii.

Mikroskleroterapia pajączków kończyn dolnych oferowana jest także przez Centrum Medyczne OlMedical, gdzie wykonywane są także zabiegi operacyjne i stosowane są inne nieoperacyjne techniki, leczące żylaki kończyn dolnych, np. skleroterapia piankowa. Placówka zapewnia także przez zabiegami na żylakach oraz w ich trakcie kompleksową diagnostykę przepływów naczyniowych za pomocą USG Doppler Color. Można wyleczyć tutaj także obrzęki kończyn dolnych, owrzodzenia kończyn dolnych czy poddać się profilaktyce zakrzepicy.

Na zabieg mikroskleroterapii drobnych żyłek na nogach można udać się również do Prywatnego Centrum Diagnostyczno-Leczniczego Komed. Oprócz mikroskleroterapii proponowane są tutaj także inne zabiegi leczące żylaki na nogach, w tym zabiegi laserowe EVLT, zabiegi metodą wymrażania, skleroterapia pod kontrolą USG oraz miniflebektomia. Lekarze w Centrum przeprowadzają również operacyjne usunięcie żyły odpiszczelowej i żyły odstrzałkowej oraz leczą przewlekłą niewydolność żylną i zakrzepicę żył głębokich.

Cena zabiegu mikroskleroterapii leczącej pajączki na nogach w Częstochowie oraz za granicą

Kadra w Bellazone Kadra w Bellazone

Od 300 zł trzeba zapłacić w częstochowskich placówkach za mikroskleroterapię drobnych żył kończyn dolnych, natomiast w Wielkiej Brytanii, w The Whiteley Clinic, mieszczącej się w Londynie, taki zabieg kosztuje 880 funtów (4 900 zł).

Mikroskleroterapia pajączków nóg - ceny w Częstochowie na tle innych miast

  • Częstochowa od 250 zł do 300 zł
  • Warszawa od 200 zł do 880 zł
  • Łódź od 90 zł do 350 zł
  • Kraków od 400 zł
  • Gdańsk od 350 zł do 500 zł
  • Radom od 300 zł
  • Poznań od 200 zł do 600 zł
  • Gliwice od 200 zł
  • Bydgoszcz od 200 zł do 500 zł
  • Katowice od 200 zł do 900 zł
Mikroskleroterapia pajączków nóg cena »

Usługa mikroskleroterapia pajączków w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego i flebologa.

Pacjenci szukali zabiegu mikroskleroterapia pajączków nóg w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Autor: