Modelowanie pośladków własnym tłuszczem Poznań

Synonimy: powiększanie pośladków z przeszczepem własnego tłuszczu, poprawianie wyglądu pośladków poprzez przeszczep własnego tłuszczu, wypełnianie pośladków własnym tłuszczem więcej »

Filtruj wyniki

Modelowanie pośladków własnym tłuszczem Poznań - informacje

Kadra w Medi Art Institute Kadra w Medi Art Institute

Przeszczepianie własnego tłuszczu pacjenta w celu modelowania i powiększenia pośladków to naturalna metoda, wykorzystująca autologiczne tkanki. W pierwszym etapie zabiegu lekarz za pomocą specjalnych kaniul (czyli zabiegu liposukcji) wykonuje pobranie komórek tłuszczowych. Musi pobrać ich więcej, niż jest potrzebne do przeszczepu, gdyż w procesie przeszczepiania niektóre z nich mogą ulec uszkodzeniu. Po specjalnym wypreparowaniu (oddzieleniu od innych tkanek) tkanka tłuszczowa zostaje podana w pośladki. Zabieg taki jest bezpieczny dla pacjenta, nie pozostawia blizn a także pozostawia po sobie trwałe efekty.

Modelowanie pośladków autogenną tkanką tłuszczową w poznańskich klinikach chirurgii plastycznej

Na poprawienie wyglądu pośladków poprzez przeszczep własnego tłuszczu można udać się do kliniki Chirurgia Plastyczna Dr Kubasik, znajdującej się w Poznaniu. Tkanka tłuszczowa pacjenta pobierana jest tutaj z brzucha, ud lub bioder za pomocą strzykawki lub przy wykorzystaniu pompy ssącej, i podawana do pośladków w celu uwypuklenia ich górnej części lub podciągnięcia. Placówka ta proponuje również do powiększenia pośladków implanty silikonowe (okrągłe lub owalne). Dodatkowo polecane są tutaj zabiegi ulepszające efekt wymodelowania pośladków: zabieg BellaContour czy Radiosurg - Pelleve.

Modelowanie pośladków własnym tłuszczem proponowane jest także przez Centrum Medyczne Gajow, gdzie autogenny przeszczep tłuszczu wykorzystywany jest nie tylko do powiększenia pośladków, ale także innych części ciała pacjenta: piersi, łydek czy do uzupełniania ubytków tkanek miękkich na twarzy (również do powiększenia ust oraz wypełniania głębokich zmarszczek i fałdów). Pacjent może poddać się tutaj także samodzielnemu zabiegowi odsysania tłuszczu z obszarów ud zewnętrznych i wewnętrznych, brzucha i bioder oraz kolan czy podbródka.

Lekarzem, zajmującym się przeszczepem autologicznej tkanki tłuszczowej pacjenta do pośladków, jest lek. med. Piotr Skupin, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1995 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia od 2002 roku), który doświadczenie z zabiegów z chirurgii plastycznej zdobywał podczas pracy w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz w czasie zjazdów Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, którego jest członkiem. Lekarz ten, oprócz zabiegów przeszczepiania własnego tłuszczu pacjenta nie tylko do pośladków, ale także do innych partii ciała i twarzy, wykonuje również przeszczepy koriowe małe i duże.

Jaka jest cena zabiegu poprawiającego wygląd pośladków własnym tłuszczem pacjenta w Poznaniu, a jaka w Londynie?

Kadra w Medi Art Institute Kadra w Medi Art Institute

5 000 zł trzeba wydać w Poznaniu za operację plastyczną, powiększającą pośladki za pomocą własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 5 500 funtów (31 200 zł) w Harley Street Elite Clinic, mieszczącej się w Londynie.

Modelowanie pośladków własnym tłuszczem - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 8 000 zł do 10 000 zł
 • Warszawa od 3 000 zł do 17 000 zł
 • Wrocław od 3 500 zł do 16 000 zł
 • Katowice od 5 000 zł
 • Kraków od 3 500 zł do 7 000 zł
 • Łódź od 7 000 zł
 • Szczecin od 4 200 zł do 20 000 zł
 • Tychy od 8 000 zł
 • Zielona Góra od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Gdańsk od 6 000 zł
 • Rzeszów od 3 500 zł
 • Bydgoszcz od 2 000 zł do 3 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa modelowanie pośladków własnym tłuszczem w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu modelowanie pośladków własnym tłuszczem w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska