Modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem Radiesse Warszawa

Synonimy: modelowanie twarzy wypełniaczem Radiesse, niwelowanie zmarszczek Radiesse, korekcja zmarszczek wypełniaczem na bazie hydroksyapatytu wapnia więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem Radiesse Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Preparat Radiesse to wypełniacz, stosowany do modelowania twarzy oraz wypełnienia zmarszczek. Zabiegi z jego wykorzystaniem przyczyniają się do poprawy struktury skóry. W efekcie zmniejsza się widoczność zmarszczek i bruzd oraz uwidacznia owal twarzy. Ponadto Radiesse stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i gładka. Zabieg modelowania twarzy i wypełnienia zmarszczek polega na wstrzyknięciu preparatu w naturalne ubytki tkankowe. Efekty widać niemal natychmiast i utrzymują się przez ponad rok. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są skłonności do powstawania blizn przerostowych, choroby autoimmunologiczne czy schorzenia dermatologiczne.

Modelowanie twarzy i wypełnienia zmarszczek z zastosowaniem preparatu Radiesse - gdzie udać się na zabieg w Warszawie?

Modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem Radiesse to zabiegi, na które można udać się do Ambasady Urody. Modelowanie twarzy wykonywane jest tu również przy zastosowaniu kwasu hialuronowego (lifting wolutmeryczny), preparatu Sculptra i metody soft lifting. Na wyposażeniu placówki znajdują się urządzenie do termoliftingu Zaffiro, system BeautyTek oraz Pelleve (system zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych) - dzięki och zastosowaniu uzyskuje się efekt modelowania twarzy oraz zmniejszenia widoczności zmarszczek.

Lekarz medycyny estetycznej lek. med. Iwona Manikowska w codziennej pracy z pacjentami również wykorzystuje preparat Radiesse w celu modelowania twarzy oraz wypełnienia zmarszczek. Do jej zainteresowań zawodowych należy modelowanie twarzy wypełniaczami oraz przy użyciu nici liftingujących. Poprawę owalu twarzy uzyskuje dzięki zastosowaniu, oprócz preparatu Radiesse, wypełniacza Crystalys czy soft liftingu z użyciem Stylage. Uczestniczyła w sympozjum Nowa Idea przebudowy twarzy na przykładzie zastosowania wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego Regenyal Idea (...).

Z jakimi kosztami wiążą się zabiegi modelowania twarzy i wypełnienia zmarszczek preparatem Radiesse w Warszawie i Lynnwood?

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka

W Warszawie modelowanie twarzy i zmniejszenie widoczności zmarszczek przy zastosowaniu wypełniacza Radiesse kosztuje 1 000 zł - 2 200 zł. W The Gallery of Cosmetic Surgery w Lynnwood (USA) za zabiegi z wykorzystaniem tego preparatu należy zapłacić 700 $ - 1 000 $ (ok. 2 700 - 3 820 zł).

Modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem Radiesse - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 800 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 900 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 849 zł do 2 100 zł
 • Wrocław od 800 zł do 1 800 zł
 • Poznań od 700 zł do 2 400 zł
 • Bydgoszcz od 800 zł
 • Katowice od 1 200 zł do 1 999 zł
 • Kielce od 900 zł do 1 500 zł
 • Częstochowa od 1 500 zł
 • Lublin od 1 200 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 2 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem radiesse w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem radiesse w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska