Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym Swarzędz i okolice

Synonimy: zabieg rewitalizacji pochwy kwasem hialuronowym, pobudzenie wzrostu błony śluzowej pochwy kwasem hialuronowym, poprawa napięcia i nawilżenia pochwy przy użyciu kwasu hialuronowego więcej »

Bezpośrednio Swarzędz nie dysponujemy placówką wykonującą odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Swarzędz. Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Poznaniu (11 km od Swarzędz) w cenie 2 500 zł lub w Medi Art Institute w Poznaniu (11 km od Swarzędz) gdzie cena za odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym wynosi 2 000 zł. W wymienionych placówkach odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym wykonuje ginekolog-położnik lub stomatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym Swarzędz?

Usługa odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym Swarzędz jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska