Odmładzanie pochwy laserem Gdynia

laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Rewitalizacja pochwy w Gdyni - informacje

Gabinet zabiegowy w Nowe Orłowo Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Nowe Orłowo Centrum Medyczne

Laserowy zabieg odmłodzenia pochwy ma na celu przywrócenie nie tylko estetyki kobiecych sfer intymnych, ale także poprawienie ich funkcjonalności. Zabieg taki jest bezbolesny, nieinwazyjny oraz bezpieczny dla pacjentki. Ginekolog wykorzystuje specjalną końcówkę lasera, wyposażoną w skaner, którą umieszcza w pochwie. Następnie przesuwa ruchomą część końcówki od środka do wyjścia z waginy - w trakcie tych ruchów światło lasera ogrzewa otaczającą głowicę tkankę pochwy, przyczyniając się do fototermicznego obkurczania i napięcia pochwy.

Rewitalizacja laserowa pochwy u gdyńskich ginekologów estetycznych

Lekarzem, zajmującym się na terenie Gdyni zabiegami laserowej rewitalizacji pochwy, jest lek. med. Jerzy Kubik, ginekolog i położnik (specjalizacja I stopnia od 1983 oraz II stopnia od 1988 roku), należący do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Oprócz zabiegów laserowych, odmładzających pochwę, zajmuje się także innymi zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej oraz ginekologii operacyjnej. W zabiegach laserowych kobiecych narządów rodnych, wykorzystując laser Mona Lisa Touch, leczy także wysiłkowe nietrzymanie moczu u kobiet. Ponadto przeprowadza laseroterapię zmian w obrębie narządu rodnego, w tym usuwanie nadżerek czy torbieli Nabotha, za pomocą lasera CO2.

Na rekonstrukcję korekcyjną waginy laserem można udać się także do dr n. med. Magdaleny Lenczowskiej-Wężyk, specjalisty ginekologii i położnictwa od 2012 roku, która w zabiegach odmładzających sfery intymne kobiety posługuje się laserem Mona Lisa Touch. Za pomocą tego urządzenia może także zmniejszyć zbyt duże wargi sromowe, wyleczyć blizny krocza po porodzie i operacjach ginekologicznych oraz bliznę na brzuchu po cięciu cesarskim a także usunąć zmiany skórne okolic intymnych np. włókniaki, brodawki. Ponadto laserowo leczy również nietrzymanie moczu naglące oraz wysiłkowe.

Odmładzanie pochwy laserem oferowane jest również przez Klinikę Leczenia Niepłodności InviMed w Gdyni. Placówka ta wyposażona jest w laser Mona Lisa Touch, za pomocą którego lekarz przeprowadza tutaj lifting krocza po porodzie, rehabilitację pochwy po porodzie, laserowe zmniejszenie warg sromowych a także leczenie nietrzymania moczu. Ponadto wykonywane są tutaj inne zabiegi ginekologii estetycznej, takie jak rewitalizacja warg sromowych i pochwy oraz powiększenie punktu G za pomocą preparatu z kwasem hialuronowym Desirial Plus. Kobieta może udać się do tej kliniki również na odtworzenie lub usunięcie błony dziewiczej.

Jaka jest cena laserowej poprawy napięcia oraz nawilżenia pochwy w Gdyni, a jaka w Manchesterze?

Kadra w Nowe Orłowo Centrum Medyczne Kadra w Nowe Orłowo Centrum Medyczne

1 900 zł kosztuje w gdyńskich ośrodkach medycznych leczenie zespołu rozluźnienia pochwy laserem, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 1 000 funtów (6 000 zł) w The Aesthetic & Laser Clinic, mieszczącej się w Manchesterze.

Odmładzanie pochwy laserem - ceny w Gdyni na tle innych miast

 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 750 zł do 3 000 zł
 • Kraków od 1 050 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Kielce od 900 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 800 zł do 1 450 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 2 500 zł
 • Gliwice od 1 500 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Białystok od 1 000 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł
Odmładzanie pochwy laserem cena »

Usługa rewitalizacja pochwy laserem w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Sopot oraz Wejherowo.