poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Specjalizujemy się w operacyjnym usuwaniu zaćmy w Czechach z refundacją NFZ. Poniżej prezentowane ceny to pełen koszt, jaki ponosi pacjent. Pozostałą część kwoty zabiegu dopłaca NFZ w ramach ustawy transgranicznej. Operacje są przeprowadzane w Czechach – w Ostrawie.

Proponujemy Państwu zabiegi wykonywane metodą fakoemulsyfikacji z zastosowaniem soczewek asferycznych jednoogniskowych, dwuogniskowych, torycznych i wieloogniskowych rekomendowanych światowych producentów. Ponadto oferta obejmuje kompleksowe badanie przed i po operacją, a także organizację transportu, nocleg oraz pomoc w załatwieniu formalności.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Okulistyka

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik OneDayClinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska