Operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody Kraków i okolice

Synonimy: operacja skrzywionej przegrody nosowej wraz z plastyką części chrzęstnej, korekcja nosa wraz z operacją krzywej przegrody nosowej więcej »

Filtruj wyniki

Operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody Kraków - informacje

Skrzywiona przegroda nosa nie tylko wygląda nieestetyczne, ale także może powodować zaburzenia w funkcjonowaniu nosa poprzez jego nieodpowiednią drożność. Ona z kolei jest przyczyną senności, zmęczenia oraz bólów głowy. Nieodpowiedni układ części chrzęstnej nosa kwalifikuje zwykle pacjenta do operacji estetycznej, poprawiającej wiszący czubek nosa lub zbyt szerokie małżowiny nosowe. Zabieg, łączący zarówno korekcję krzywej przegrody, jak i części chrzęstnej nosa, daje pacjentowi oczekiwany efekt estetyczny, połączony z przywróceniem prawidłowych funkcji nosa.

Operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody - gdzie udać się na zabieg na terenie Krakowa?

Korekcją nosa w części chrzęstnej wraz z operacją krzywej przegrody nosowej zajmuje się, przyjmujący pacjentów w Krakowie, lek. med. Artur Zawisz, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1993 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia w 2000 roku), który z zakresu operacji plastycznych nosa odbył wiele zagranicznych kursów, w tym "International Course of on Rhinoplasty" na University of Nice w Sophia-Antipolis (Francja) w 2001 roku, oraz "25. Annual Dallas Rhinoplasty Symposium" w Dallas (Stany Zjednoczone) w 2008 roku. W operacjach nosa lekarz ten stosuje korekcje całkowite, a także osobne operacje części chrzęstnej nosa lub części kostnej.

Operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody to także oferta z zakresu chirurgii plastycznej krakowskiego Instytutu Dermatologii Eco-Lab. Placówka ta proponuje swoim pacjentom także całkowitą korekcję nosa, korekcję części chrzęstnej nosa, korekcję jego części kostnej oraz osobną operację prostowania skrzywionej przegrody nosowej. Ponadto lekarze podejmują się tutaj również rekonstrukcji nosa oraz usunięciu zmiany skórnej, zlokalizowanej na nosie. 

Kolejnym miejscem w Krakowie, do którego można udać się na operację skrzywionej przegrody nosowej wraz z plastyką części chrzęstnej nosa, jest Scanmed Szpital Św. Rafała. Z zakresu operacji na nosie chrzęstnym można poddać się tutaj korekcji zwisającego czubka nosa, natomiast z zakresu poprawy nosa - kostnego operacjom nosa garbatego, długiego i skośnego. Przeprowadzana jest tutaj również całkowita korekcja nosa oraz operacje plastyczne innych części twarzy, poprawiające jej wygląd, tj. facelifting, plastyka odstających uszu oraz plastyka powiek górnych i dolnych.

Ile kosztuje korekcja nosa chrzęstnego z operacją krzywej przegrody nosowej w Krakowie, a ile w Chatham (Wielka Brytania)?

Za zabieg operacyjny, łączący prostowanie krzywej przegrody nosowej z operacją jego części chrzęstnej trzeba u krakowskich chirurgów zapłacić sumę 8 000 zł, w Wielkiej Brytanii jest to kwota 3 900 funtów (23 600 zł) w The Spire Alexandra Hospital, znajdującym się w Chatham.

Operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Wrocław od 4 000 zł do 8 900 zł
 • Warszawa od 8 000 zł do 13 700 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 6 500 zł
 • Katowice od 8 300 zł
 • Łódź od 6 000 zł
 • Poznań od 7 000 zł
 • Sopot od 9 000 zł do 11 070 zł
 • Jelenia Góra od 8 900 zł
 • Nowy Targ od 12 000 zł do 16 000 zł
 • Bielsko-Biała od 8 300 zł
 • Świdnik od 9 000 zł
 • Będzin od 7 500 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska