Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego Bydgoszcz i okolice

zabieg usunięcia zaćmy z wszczepem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego, operacja zaćmy z wszczepieniem soczewki Acrysof IQ Natural więcej »

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego można przeprowadzić m.in. w Lecznice Citomed w Toruniu (41 km od Bydgoszczy) w cenie 4 000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Usługa operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez okulisty.