Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej Gliwice i okolice

fakoemulsyfikacja z wszczepieniem soczewki asferycznej, usunięcie zaćmy z wszczepieniem soczewki asferycznej, operacja zaćmy z wszczepieniem soczewki Acrysof IQ więcej »

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gliwic. Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej można przeprowadzić m.in. w Weiss Klinik w Chorzowie (20 km od Gliwic) w cenie 3 095 zł lub w Lens Clinic w Rybniku (23 km od Gliwic) gdzie cena za operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej wynosi 4 200 zł. W wymienionej placówce operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej wykonuje okulista. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Usługa operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez okulisty.