Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej Gliwice i okolice

Synonimy: fakoemulsyfikacja z wszczepieniem soczewki asferycznej, usunięcie zaćmy z wszczepieniem soczewki asferycznej, operacja zaćmy z wszczepieniem soczewki Acrysof IQ więcej »

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gliwic. Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej można przeprowadzić m.in. w Weiss Klinik w Chorzowie (20 km od Gliwic) w cenie 3 095 zł lub w Lens Clinic w Rybniku (23 km od Gliwic) gdzie cena za operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej wynosi 4 200 zł. W wymienionej placówce operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej wykonuje okulista. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska