Operacje plastyczne powiek

Synonimy: operacja powiek, plastyka powiek, korekta powiek, blefaroplastyka więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:
Częstochowaul. Meliorantów 3

Centrum Medyczne Suliga

ocena 4.7 / 5 (107 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych od 3 000 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych od 3 500 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych z usunięciem przepuklin... od 3 500 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych z usunięciem przepuklin... od 4 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  150 zł
Wrocławul. Rajska 73

Prestige Clinic

ocena 4.6 / 5 (36 opinii) - zobacz opinie »zobacz »

Jestem w pełni zadowolona- Jolanta G (lek. Piotr Rataj, operacje plastyczne powiek)

 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych 2 900 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych 3 840 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych 5 800 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych z usunięciem przepuklin... 5 300 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  bezpłatnie
Warszawaul. Złota 61

Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Klinika Elite (Złota)

ocena 4.0 / 5 (1 opinia) - zobacz opinie »zobacz »
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych od 4 000 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych od 4 500 zł
 • Operacja opadających powiek od 3 500 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych od 8 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Wrocławul. Powstańców Śląskich 56a lok. 2

Ars Estetica Wrocław

ocena 4.7 / 5 (40 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych od 3 500 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych od 3 700 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych od 7 000 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych z usunięciem przepuklin... 7 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  150 zł
Racibórzul. Gamowska 3a

Raciborskie Centrum Medyczne

ocena 4.5 / 5 (12 opinii) - zobacz opinie »zobacz »

Sympatyczne pielęgniarki.- Zadowolona pacjentka (lek. Libor Polak, operacje plastyczne powiek)

 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych od 2 250 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych od 2 520 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych od 4 590 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych z usunięciem przepuklin... 2 800 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  120 zł
Wczytaj więcej wyników

Operacje plastyczne powiek - informacje

Kadra w KCM Clinic Kadra w KCM Clinic

Korekcja powiek dolnych oraz górnych stanowi jeden z najbardziej popularnych zabiegów chirurgii estetycznej. Plastyka powiek, zwana też blefaroplastyką, polega na usunięciu nadmiaru skóry, w razie konieczności również z niewielką ilością zgromadzonej w tej okolicy tkanki tłuszczowej. Zabieg wygładza zmarszczki oraz sprawia, że oczy wydają się większe, a jego efekty utrzymują się od kilku do nawet kilkunastu lat. Blefaroplastykę przeprowadza się w warunkach ambulatoryjnych, w znieczuleniu miejscowym, a szwy zdejmuje się po 4-5 dniach. Po zabiegu zwykle pojawia się niewielki ból, który jednak jest na tyle nieznaczny, że nie wymaga nawet stosowania środków przeciwbólowych.

Najlepsze kliniki chirurgii plastycznej

Osoby, pragnące poddać się zabiegowi plastyki powiek, mają do wyboru wiele renomowanych polskich klinik chirurgii plastycznej, które w swojej ofercie mają blefaroplastykę. Należy do nich poznańska Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed, oferująca swoim pacjentom szeroki wachlarz zabiegów, wykonywanych przez doświadczonych i cenionych lekarzy. Operacjami z zakresu chirurgii plastycznej w klinice zajmują się dr n. med. Tomasz Dydymski, dr Joanna Kurmanow i dr n. med. Małgorzata Kuźlan.

Kolejną doskonałą placówką, która swoim pacjentom oferuje zabiegi korekcji powiek jest warszawska Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzeja Sankowskiego, gdzie zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej zajmują się dr n. med. Andrzej Sankowski, dr n. med. Wojciech Witkowski, dr n. med. Lubomir Lembas oraz dr n. med Janusz Greese-Łyko. Ta nowoczesna i doskonale wyposażona klinika już od wielu lat wykonuje różnorodne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, dietetyki, fizjoterapii i kosmetyki. Pacjenci kliniki otaczani są kompleksową opieką, od specjalistycznych konsultacji aż po pozabiegową rehabilitację.

Korekcja powiek w Polsce

Również katowicka Klinika Chirurgii Mazan ma w swojej ofercie zabiegi korekcji powiek. Klinika mieści się w nowoczesnym budynku, zabiegi przeprowadzane są na nowocześnie wyposażonym bloku operacyjnym, w skład którego wchodzą dwie sale zabiegowe, a pacjenci do swojej dyspozycji mają komfortowe pokoje. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów nad ich samopoczuciem po zabiegu czuwa w trybie całodobowym fachowy zespół lekarsko-pielęgniarski. Zabiegi chirurgii plastycznej w placówce wykonuje jej właściciel, dr Zbigniew Mazan.

Korekcje powiek przeprowadza też Bałtyckie Centrum Chirurgii Plastycznej Aquarius Beauty Center w Kołobrzegu. Pracuje tam wybitny specjalista chirurgii plastycznej dr n. med. Andrzej Krajewski, który specjalizuje się między innymi w zabiegach odtwórczych piersi u kobiet po mastektomii. Dr Krajewski swoje kwalifikacje systematycznie poszerza na licznych kursach i szkoleniach (m.in. kurs naukowo-szkoleniowy na temat onkoplastyki i chirurgii estetycznej, kurs „Re Cell Autologous Cell Harvesting Device Course"), jest także członkiem prestiżowych towarzystw naukowych, w tym Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

By pozbyć się problemu opadających lub opuchniętych powiek można się też udać do bydgoskiego Centrum Medycznego Bieńkowski – jednej z najbardziej prestiżowych polskich klinik chirurgii plastycznej. Oprócz korekcji powiek dr Wiesław Bieńkowski wykonuje także endoskopowe zabiegi liftingu czoła, lifting wolumetryczny twarzy, lifting środkowej części twarzy przy pomocy nici Silhouette czy plastykę powłok brzucha.

Chirurgiczną korekcję powiek ma w swojej ofercie również Klinika Kolasiński – Hair Clinic Poznań, zlokalizowana w Swarzędzu-Nowej Wsi koło Poznania. Zabiegami chirurgii plastycznej w klinice zajmuje się jej właściciel, dr n. med. Jerzy Kolasiński. Część szpitalna kliniki umożliwia pacjentom rehabilitację w komfortowych warunkach, pod opieką doświadczonego personelu medycznego. Na terenie placówki znajduje się również hotel, a sama klinika mieści się w nowoczesnym i przestronnym budynku.

Kolejną wartą polecenia placówką jest krakowski Eco Lab Instytut Dermatologii. Operacje z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza dr n. med. Zdzisław Kowalski, absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie i członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Dr Kowalski już od ponad trzydziestu lat przeprowadza zabiegi chirurgiczne, w tym usuwanie blizn, znamion i tatuaży, plastykę nosa i uszu oraz korektę kształtu piersi.

Zabiegi blefaroplastyki wykonywane są również w warszawskiej klinice Linea Corporis – Chirurgia Plastyczna. Operacje korekty powiek przeprowadza dr n. med. Sławomir Łoń, dr n. med Jarosław Stańczyk i dr Marek Krzyczkowski. Warto dodać, że NZOZ Linea Corporis otrzymał certyfikat „Szpital bez bólu", co świadczy o wysokim standardzie przeprowadzanych tam zabiegów oraz stosowaniu najnowocześniejszych metod uśmierzania bólu pozabiegowego.

Na zabiegi do Polski

Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Gabinet zabiegowy w KCM Clinic

Zabiegi chirurgii plastycznej w Polsce należą do najtańszych w Europie. Ich ceny są o wiele niższe niż w klinikach brytyjskich, niemieckich czy norweskich – dotyczy to również korekcji powiek. Z tego powodu polskie placówki cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród zagranicznych pacjentów, którzy coraz częściej i chętnie korzystają z ich oferty. Zadowoleni z efektu, polecają polskich lekarzy swoim znajomym, a ci również przyjeżdżają do naszego kraju, skuszeni także jego atrakcyjnością turystyczną. Korekcja powiek w ramach turystyki medycznej dla Niemców, Norwegów czy Brytyjczyków jest też okazją do zapoznania się z zabytkami największych polskich miast.

Operacje plastyczne powiek - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 800 zł do 11 000 zł
 • Kraków od 800 zł do 8 500 zł
 • Wrocław od 599 zł do 9 000 zł
 • Łódź od 2 200 zł do 8 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 11 000 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 9 000 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 8 500 zł
 • Lubin od 2 400 zł do 6 500 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 7 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 6 150 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł do 9 450 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje plastyczne powiek jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska