Operacje plastyczne powiek Częstochowa

Synonimy: operacja powiek, plastyka powiek, korekta powiek, blefaroplastyka więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:

Operacje plastyczne powiek Częstochowa - informacje

Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

Operacje plastyczne powiek polecane są osobom, które zmagają się problemem opadających powiek oraz tzw. workami pod oczami. Plastyka powiek (blefaroplastyka) polega na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z tej okolicy. Warunkiem koniecznym kwalifikacji do zabiegu jest dobry ogólny stan zdrowia i prawidłowe wyniki badań podstawowych. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym lub dożylnym. W przypadku zastosowania znieczulenia miejscowego pacjent może opuścić klinikę już parę godzin po zabiegu. Po operacji występować mogą niewielkie dolegliwości bólowe, a standardowy czas powrotu do aktywności zawodowej wynosi około 10 dni.

Plastyka chirurgiczna powiek w Częstochowie – gdzie można udać się na zabieg

W swojej ofercie blefaroplastykę ma lek. med. Ryszard Suliga, specjalista chirurg ogólny. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Ukończył m.in. kurs chirurgii plastycznej w Villa Bella Clinic w Salò (we Włoszech). Przeprowadza także inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej twarzy, w tym plastykę powiek dolnych, górnych oraz procedury łączone (plastyka powiek dolnych i górnych). Wykonuje również m.in. operacje plastyczne nosa (poprawa wyglądu i funkcji) oraz plastykę odstających małżowin usznych. 

W Częstochowie operacje plastyczne powiek przeprowadza także dr n. med. Marcin Bieńkowski, specjalista chirurgii ogólnej. Doświadczenie zdobywał na Oddziale Chirurgicznym Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr E. Warmińskiego w Bydgoszczy. Umiejętności doskonalił m.in. w największej klinice chirurgii plastycznej w Europie w Akademiklinikien (klinika profesora Per Heden'a w Sztokholmie). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego. Wykonuje plastykę chirurgiczną powiek górnych, powiek dolnych oraz jednoczasową operację powiek dolnych i górnych.

Na operacyjną poprawę wyglądu powiek udać się można do Prywatnego Szpitala Chirurgii Plastycznej Dr Olender w Żarkach Letnisku, która znajduje się 33 kilometry od Częstochowy. W klinice wykonywane są operacje plastyczne powiek dolnych, górnych i powiek dolnych i górnych jednocześnie. Oferta placówki z zakresu procedur z zakresu chirurgii plastycznej obejmuje również lifting twarzy, korekcję odstających małżowin usznych oraz plastykę nosa (np. korekcja nosa w części kostnej i chrzęstnej, korekcja nosa wraz z korekcją skrzydeł nosa z cięć zewnętrznych i wtórna korekcja nosa).

Cena operacyjnej korekty powiek w Częstochowie i w Genk

Kadra w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North Kadra w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

W Częstochowie za operację plastyczną powiek górnych i dolnych zapłacić trzeba około 7 000 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa. W Wellness Kliniek w Genk (w Belgii) wynosi ona 1 950 euro, czyli około 8 500 złotych.

Operacje plastyczne powiek - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 2 000 zł do 8 500 zł
 • Warszawa od 800 zł do 11 000 zł
 • Kraków od 800 zł do 8 500 zł
 • Wrocław od 599 zł do 7 500 zł
 • Łódź od 2 800 zł do 8 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 11 000 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 9 000 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 7 500 zł
 • Lubin od 2 400 zł do 6 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 6 150 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł do 9 450 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje plastyczne powiek w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska