Operacje wyrostka robaczkowego Chorzów i okolice

Bezpośrednio w Chorzowie nie dysponujemy placówką wykonującą operacje wyrostka robaczkowego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Chorzowa. Operacje wyrostka robaczkowego można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej w Katowicach (6 km od Chorzowa) w cenie 4 850 zł lub w Centrum Medycyny Sportowej w Zabrzu (12 km od Chorzowa) gdzie cena za operacje wyrostka robaczkowego wynosi 3 200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz operacje wyrostka robaczkowego w Chorzowie?

Usługa operacje wyrostka robaczkowego w Chorzowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska