ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 19:00
wtorek
7:00 - 19:00
środa
7:00 - 19:00
czwartek
7:00 - 19:00
piątek
7:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Szpital Ortopedicum świadczy pacjentom pełen zakres usług medycznych z dziedziny ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmujemy się chirurgią kolana i biodra, w bogatej ofercie ośrodka znajdują się także zabiegi z zakresu chirurgii barku, łokcia, ręki i nadgarstka. Wykonujemy plastykę chrząstki oraz zabiegi w ramach chirurgii stopy i stawu skokowego (operacje stawu skokowego, stopy oraz ścięgna Achillesa). Przeprowadzamy zabiegi rekonstrukcyjne i rewizyjne. W zakres świadczonych usług wchodzą ponadto zabiegi takie jak m.in. spondylodeza (lędźwiowa, piersiowa, szyjna), dyscektomia kręgosłupa czy wertebloplastyka.

Oferujemy również kompleksowe programy rehabilitacyjne kierowane do pacjentów borykających się ze schorzeniami narządu ruchu.

Pełen zakres świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Ortopedicum jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska