4,9 / 5  - 573 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Ortopedicum jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Ortopedicum

Szpital Ortopedicum świadczy pacjentom pełen zakres usług medycznych z dziedziny ortopedii i traumatologii narządu ruchu, a także chirurgii plastycznej i ogólnej. Zajmujemy się chirurgią kolana i biodra, w bogatej ofercie ośrodka znajdują się także zabiegi z zakresu chirurgii barku, łokcia, ręki i nadgarstka. Wykonujemy plastykę chrząstki oraz zabiegi w ramach chirurgii stopy i stawu skokowego (operacje stawu skokowego, stopy oraz ścięgna Achillesa). Przeprowadzamy zabiegi rekonstrukcyjne i rewizyjne. W zakres świadczonych usług wchodzą ponadto zabiegi takie jak m.in. spondylodeza (lędźwiowa, piersiowa, szyjna), dyscektomia kręgosłupa czy wertebloplastyka. Specjalista chirurgii plastycznej przeprowadza również szereg zabiegów korygujących i rekonstrukcyjnych, m.in. w obrębie piersi, brzucha, ud oraz twarzy.

Oferujemy również kompleksowe programy rehabilitacyjne kierowane do pacjentów borykających się ze schorzeniami narządu ruchu.

Pełen zakres świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w poniższym cenniku: