Pakiety / Terapie łączone Piotrków Trybunalski i okolice

Bezpośrednio w Piotrkowie Trybunalskim nie dysponujemy placówką wykonującą pakiety / Terapie łączone, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Piotrkowa Trybunalskiego. Pakiety / Terapie łączone można przeprowadzić m.in. w Excellence Place w Łodzi (43 km od Piotrkowa Trybunalskiego) w cenie 1 800 zł lub w Centrum Medyczne Swiss Medicus w Łodzi (43 km od Piotrkowa Trybunalskiego) gdzie cena za pakiety / Terapie łączone wynosi 800 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa pakiety / terapie łączone w Piotrkowie Trybunalskim jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska