Pelleve - llifting twarzy i ciała

Synonimy: niechirurgiczne odmładzanie skóry metodą radiofrekwencji Pelleve, nieinwazyjny lifting skóry twarzy i ciała falami radiowymi, niechirurgiczny zabieg falami radiowymi skóry twarzy i ciała więcej »

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz pelleve - llifting twarzy i ciała? Dołącz do nas! »

Pelleve - llifting twarzy i ciała - informacje

Kadra w Dr Edyta Englander Dermatologia Ogólna i Estetyczna Kadra w Dr Edyta Englander Dermatologia Ogólna i Estetyczna

Face lifting Pelleve to nieinwazyjna metoda odmładzania, w której skalpel zastąpiły fale radiowe o wysokiej częstotliwości, jakie wzbudzanym ciepłem stymulują naturalne procesy regeneracyjne w naszej skórze. Dzięki temu odzyskuje ona jędrność i elastyczność.

Fale młodości RF

„Profesjonalnie zatrzymujemy czas” – to misja Kliniki Wiatroszak – ESTmedica, gdzie nie tylko uniesiemy opadające powieki górne czy kąciki ust metodą Pelleve, ale zrobimy to na najnowocześniejszym sprzęcie firmy Ellman, przeznaczonym do realizacji procedur Pelleve. Klinika w 2010 r. powstała z inicjatywy chirurga,  lekarza medycyny estetycznej, dermatologa – dr n. med. Marcina Wiatroszaka, docelowo jako miejsce odnowy i regeneracji estetycznej. Placówka, jako jedna z nielicznych posiada międzynarodowe certyfikaty na wszystkie wykonywane zabiegi, a sprzęt i zabiegi posiadają atesty Ministerstwa Zdrowia oraz akceptację FDA.

Z energii fali radiowej (RF) w celu stymulacji skóry do produkcji kolagenu, skorzystamy także u dr n. med. Jacka Jarlińskiego w jego klinice – Chirurgia plastyczna Aestetica. Zabieg estetyczny Pelleve jest tu zalecany jako profilaktyka dla młodych osób, dla starszych jako nieinwazyjna alternatywa dla skalpela. Dr Jarliński od 2005 r. jest V-Prezesem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Gabinet działa od 2007 r. i posiada w pełni wyposażone zaplecze operacyjne oraz luksusowy pokój z profesjonalną opieką dla pacjentów kliniki.

W Wałbrzychu, w Gabinecie kosmetologa, Lidii Dutkiewicz, odmładzanie falami radiowymi wykonywane jest za pośrednictwem urządzenia Surgiton Dual RF s 5 amerykańskej firmy Ellman International, które obsługuje przeszkolona w procedurze Pelleve i zabiegów estetycznych operatorka. Obecny Gabinet jest kontynuacją wcześniejszego, Salonu Laurent, jaki Lidia Dutkiewicz prowadziła od 1999 r. Posiada ona ponadto Certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu „Nietrwałego redukowania zmarszczek kwasem hialuronowym”.

Centrum Zdrowia i Urody Atena w Nysie, które od 1993 r. prowadzi Barbara Myśliwy, ściśle współpracuje z Centrum Medycyny Estetycznej Arka-Med, pod kierownictwem specjalisty chirurga, lek. med. Dariusza Myśliwego, należącego do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Podczas zabiegu Pelleve stosowana jest technologia Cool-Gel z użyciem żelu zamrażającego do chłodzenia zewnętrznej powierzchni skóry w czasie ogrzewania energią RF. Centrum korzysta z oryginalnego urządzenia RF firmy Ellman.

Royal Clinic to miejsce, które w Szczecinie stworzyła lek. med. Magdalena Pastuszak-Gabinowska, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, która posiada m.in. Certyfikat Pelleve „Miękki lifting i nowe techniki w medycynie estetycznej”. System energii fal radiowych RF jest procedurą stosowaną w zakresie zabiegów medycyny estetycznej na urządzeniu Pelleve. Aby kompleksowo zadbać o skórę, gabinet oferuje także strefę modelowania sylwetki, a w niej m.in. Mezoterapię Body Roll-CIT oraz Kriolipolizę. 

Tradycyjne zabiegi chirurgii plastycznej oraz szeroki zakres procedur z zakresu Kosmetologii Hi Tech, oferuje Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla. Metodę nieinwazyjnego ujędrniania skóry twarzy i ciała Pelleve realizuje w kategorii Kosmetologii, a zabieg przeprowadza w Klinice w Józefowie. Dyrektorem Medycznym Kliniki jest specjalista chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, dr n. med. Elżbieta Radzikowska. W zespole pracuje również Certyfikowany Psychoterapeuta Psychoanalityczny, Socjotarapeuta – Dorota Kasprzak-Sabik. Klinika świadczy swoje usługi w czterech placówkach na terenie Warszawy oraz w SPA Hotelu Grand Nosalowy Dwór w Zakopanem i w Hotelu Holiday Inn w Józefowie.

Ile zapłacimy za face lifting Pelleve w Polsce i w Wielkiej Brytanii?

Gabinet zabiegowy w Kaar-Med Gabinet zabiegowy w Kaar-Med

W niektórych gabinetach, szczególnie małych miejscowości, ceny brytyjskie są bardzo zbliżone do krajowych, np.: zabieg na całą twarz oraz szyję za 240 £ (ok. 1248 zł) wykonamy w klinice dr Marka Aszkenasy’ego w Washington. Za jedną okolicę w klinice Pureskin, w Alderley Edge, w hrabstwie Cheshire, zapłacimy 295 £ (ok. 1530 zł). Ale już w Bristolu, w Spire Bristol Hospital u chirurga plastycznego Simona Lee, procedura odmładzania metodą Pelleve będzie nas kosztować od 325 £ za każdą partię / górna i dolna część twarzy oraz szyja – 595 £ / cała twarz (ok. 1690-3094 zł).

Pelleve - llifting twarzy i ciała - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 492 zł do 3 690 zł
 • Bydgoszcz od 450 zł do 2 200 zł
 • Wrocław od 800 zł
 • Gdańsk od 400 zł do 1 100 zł
 • Częstochowa od 450 zł do 1 000 zł
 • Łódź od 600 zł do 4 000 zł
 • Rzeszów od 500 zł do 1 900 zł
 • Zakopane od 800 zł do 2 000 zł
 • Józefów od 300 zł do 2 500 zł
 • Sopot od 400 zł
 • Bytom od 1 200 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.