Pelleve - odmładzanie całej twarzy

usuwanie zmarszczek na twarzy falami radiowymi Pelleve, lifting twarzy Pelleve, odmładzanie skóry na twarzy Pelleve więcej »

Pelleve - odmładzanie całej twarzy - informacje

Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik

Zabieg Pelleve polega na jednoczesnym ogrzewaniu skóry twarzy falami radiowymi i jej chłodzeniu żelem Cool- Gel. Takie działanie powoduje kurczenie się i jednoczesne napinanie włókien kolagenowych, co w efekcie daje efekt odmłodzenia i ujędrnienia skóry. Zabieg został wyróżniony nagrodą Prix de Beaute COSMOPOLITAN 2013, dla najlepszego zabiegu medycyny estetycznej.

Miejsca w których jest wykonywany zabieg Pelleve

W Warszawskiej Klinice Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla odmładzaniem twarzy metodą Pelleve zajmuje się dr n. med. Elżbieta Radzikowska. Specjalista chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, od 2014r pełni funkcję ordynatora w Oddziale Chirurgii Plastycznej szpitala MSW w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in.  w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej SPSK 4 w Lublinie oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej CMKP im. Orłowskiego w Warszawie. Jest autorem lub współautorem wielu artykułów naukowych, które ukazały się w polskim i zagranicznym piśmiennictwie branżowym. Uczestniczy w licznych szkoleniach i sympozjach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Będąc we Wrocławiu można skorzystać z oferty Kliniki Wiatroszak, gdzie zabiegi metodą Pelleve wykonuje właściciel, lek. med. Marcin Wiatroszak. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej, jest lekarzem medycyny estetycznej. Wiedzę z zakresu chirurgii plastycznej zdobywał pracując na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK we Wrocławiu gdzie pełnił funkcję asystenta oraz podczas wielu kursów i szkoleń organizowanych na całym świecie. Jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Międzynarodowego Centrum Medycyny Przeciwstarzeniowej.

W Klinice Esteticmed w Częstochowie, zabiegi ujędrniające i odmładzające twarzy wykonuje lek. med. Ilona Wnuk- Bieńkowska. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie oraz Podyplomowej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej w Krakowie. Zakres swoich kwalifikacji podnosi poprzez uczestnictwo w międzynarodowych szkoleniach i warsztatach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Światowego Towarzystwa Medycyny Anti- Aging.

Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny Altra- Matter to miejsce w Siemianowicach Śląskich, w którym zabiegi metodą Pelleve wykonuje secjalista dermatologii i wenerologii, lek. med. Aleksandra Lipka- Trawińska. Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny, a następnie pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr IV w Bytomiu i I Klinice Dermatologii i Wenerologii w Katowicach. Regularnie podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w warsztatach i sympozjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Podczas pobytu w Szczecinie ujędrnić twarz metodą Pelleve można w gabinecie Royal Clinic. Zabiegi wykonuje Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej lek. med. Magdalena Pastuszak Gabinowska. Jest Absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Jest zatrudniona w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych SPSK nr 2 w Szczecinie. Widnieje jako autor lub współautor artykułów opublikowanych w polskim i zagranicznym piśmiennictwie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Ile kosztuje odmłodzenie twarzy Pelleve?

Gabinet zabiegowy w Kaar-Med Gabinet zabiegowy w Kaar-Med

W Gabinecie Altra- Matter w Siemianowicach Śląskich za wykonanie zabiegu Pelleve na całej twarzy trzeba zapłacić 1000zł. Taki sam zabieg w Wimpole Aesthetic w Londynie kosztuje 550£ (około 3100zł). Biorąc pod uwagę fakt, że dla uzyskania lepszego efektu można zabieg powtórzyć, różnica cen robi się jeszcze większa. Warto więc rozważyć wykonanie zabiegu w Polsce połączone z kilkudniowym zwiedzaniem. Na turystach z pewnością wywrze pozytywne wrażenie Plac Solny we Wrocławiu z ogromną ilością kwiaciarni, miłośnicy historii z przyjemnością zobaczą Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, a osoby wierzące powinny odwiedzić Klasztor na Jasnej Górze w Częstochowie. Każde miasto w Polsce ma swój niepowtarzalny klimat i historię, które można poznać wyłącznie podczas pobytu.

Pelleve - odmładzanie całej twarzy - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 800 zł do 2 091 zł
  • Katowice od 400 zł do 600 zł
  • Wrocław od 1 200 zł
  • Bydgoszcz od 800 zł
  • Łódź od 2 500 zł
  • Józefów od 800 zł
  • Sopot od 1 100 zł
Pelleve - odmładzanie całej twarzy cena »

Usługa pelleve - odmładzanie całej twarzy jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.