Plastyka krocza Poznań

Synonimy: zabieg plastyki krocza, poprawa wyglądu krocza, plastyka krocza z odtworzeniem środka ścięgnistego więcej »

Filtruj wyniki

Plastyka krocza Poznań - informacje

dr n. med. Przemysław Kądziołka (ginekolog-położnik) dr n. med. Przemysław Kądziołka (ginekolog-położnik)

Zespół rozluźnienia pochwy (VRS) z poszerzonym wejściem do pochwy, odsłaniającym przedsionek i jej tylną ścianę, osłabienie struktur i zaburzenie statyki narządu rodnego oraz powikłania po nacięciu krocza podczas porodu to typowe wskazania do wykonania plastyki pochwy i krocza. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym i polega na laserowym obkurczaniu pochwy oraz odpreparowaniu części skóry krocza i śluzówki przedsionka pochwy, a następnie odpowiednim zeszyciu, przywracając właściwe warunki i funkcję całego obszaru.

Perineoplastyka w Poznaniu

Plastyka krocza oraz przedniej i tylnej ściany pochwy jest propozycją Kliniki Promienistej w stanach obniżenia ścian pochwy, w przypadku śródporodowego pęknięcia bądź nadmiernego rozciągnięcia krocza. Procedury obejmują plastykę krocza z odtworzeniem środka ścięgnistego i, w zależności od zakresu zmian, zabieg wykonuje się odrębnie lub łącznie z pozostałymi. Zabiegi z zakresu koemtoginekologii uzupełniają w ofercie placówki ponadto operacje zwężeń i zrośnięć pochwy, zmniejszenie warg sromowych mniejszych, wycięcie endometriozy z korekcją blizn po cieciu cesarskim oraz operacje plastyczne szyjki macicy. 

Ginekologia estetyczna i rekonstrukcyjna to zakres konsultacji, jakie świadczy dr hab. n. med. Dariusz Szpurek, specjalista w położnictwie i ginekologii. Kwalifikacje lekarza w tym zakresie potwierdza m.in. staż kliniczny, dotyczącym zastosowania technik operacyjnych w zakresie ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej, oraz szkolenie z zakresu laserowych zabiegów ginekologii estetycznej (The Laser Vaginal Rejuvenation Center of Los Angeles, 2008). Członek m.in. Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego jest również specjalistą i ekspertem w dziedzinie leczenia operacyjnego chorób nowotworowych oraz zastosowania technik endoskopowych w ginekologii.

Chirurgiczną plastykę tylnej ściany pochwy oraz krocza przeprowadzają specjaliści Kliniki Kolasiński – Hair Clinic Poznań w Swarzędzu Nowej Wsi, a celem zabiegu jest odtworzenie anatomicznego kształtu i zmniejszenie wejścia pochwy. Zabieg wymaga jednodniowej hospitalizacji. Pozostałe procedury, realizowane w Klinice w ramach ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej, to m.in. lifting pochwy z użyciem nici Vaginal Narrower, plastyka łechtaczki i warg sromowych mniejszych oraz powiększenie warg sromowych większych. 

Różnica cen plastyki krocza w Poznaniu i w Asheville (USA)

Ponieważ większość tego typu zabiegów w USA nie jest objęta ubezpieczeniem, w Western Carolina Women's Specialty Center plastyka krocza wiąże się z kosztem 5 000 - 20 000 $(19 000 - 76 000 zł). W Poznaniu dla odmiany, ceny zaczynają się już od 4 000 zł.

Plastyka krocza - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 4 000 zł
 • Warszawa od 3 600 zł do 4 800 zł
 • Wrocław od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 4 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 2 500 zł
 • Olsztyn od 4 000 zł
 • Gdańsk od 5 250 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł
 • Lubin od 1 200 zł
 • Tychy od 2 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka krocza w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska