Plastyka laserowa powiek górnych Kowale

Synonimy: laserowa korekcja powiek górnych, blefaroplastyka laserowa powieki górnej, lifting powiek górnych laserem więcej »

Filtruj wyniki

Usługa plastyka laserowa powiek górnych Kowale jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, okulisty, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka laserowa powiek górnych w pobliżu Kowale, w miejscowościach: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Starogard Gdański oraz Wejherowo.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska