Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami Częstochowa

uniesienie piersi z powiększeniem implantami, mastopeksja + powiększenie implantami, lifting piersi oraz powiększanie implantami więcej »

Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami Częstochowa - informacje

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Suliga Sala operacyjna w Centrum Medyczne Suliga

Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami to jednoczasowy zabieg z zakresu chirurgii plastycznej piersi, mający na celu umiejscowienie biustu w jego naturalnym położeniu, likwidację obwisłości oraz zwiększenie do rozmiaru zgodnego z oczekiwaniami pacjentki. Przed taką operacją kobieta musi poddać się niezbędnym badaniom krwi, badaniu USG piersi lub mammografii. Chirurg plastyczny operację z tego zakresu wykonuje w ciągu kilku godzin w znieczuleniu ogólnym. Poddają się jej głównie pacjentki po przebytych ciążach i karmieniu piersią, a także panie w dojrzałym wieku.

Lifting piersi z powiększeniem implantami w Częstochowie

Na korekcję kształtu opadającego biustu wraz z powiększeniem go implantami można udać się w Częstochowie do Centrum Medycznego Suliga. Placówka ta oferuje również oddzielną operację podniesienia piersi, operacje redukujące piersi oraz operację samego powiększania piersi. Do zwiększenia rozmiaru biustu wykorzystywane są tutaj wszczepy najnowszej generacji anatomiczne i okrągłe. Z innych dostępnych w Centrum operacji modelujących sylwetkę można poddać się również odsysaniu tłuszczu (także z piersi) oraz plastyce powłok brzucha czy korekcji blizn pooparzeniowych i pourazowych.

Częstochowskim lekarzem, wykonującym lifting piersi ze zwiększeniem ich rozmiaru za pomocą implantów, jest lek. med. Przemysław Jasnowski, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 2000 roku) oraz chirurgii onkologicznej (od 2010 roku), który w praktyce zawodowej zajmuje się chirurgią plastyczną piersi. Zabieg podniesienia piersi wykonuje na różne sposoby, a przy powiększaniu piersi stosuje nie tylko różnego rodzaju implanty piersiowe, ale także wykorzystuje metodę powiększania biustu własnym tłuszczem pacjentki za pomocą systemu LIPIVAGE. Swoje doświadczenie w operacjach plastycznych piersi zdobywał na licznych kursach i szkoleniach, np. ma kursie naukowo-szkoleniowym "Chirurgia piersi: onkoplastyka i chirurgia estetyczna" (Nałęczów, 2005 rok).

Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami oferowane jest także przez Prywatny Szpital Chirurgii Plastycznej Dr Olender, który znajduje się w Żarkach-Letnisko (24 km od Częstochowy). W celu powiększenia biustu oferowane są tutaj implanty okrągłe lub anatomiczne. Oprócz jednoczasowej plastyki obwisłych piersi z wszczepieniem implantów pacjentka może poddać się tutaj również: podniesieniu opadających piersi, redukcji piersi zbyt dużych, usunięciu implantów a także zmniejszeniu brodawek i otoczek sutkowych.

Cena podniesienia piersi z jednoczesnym powiększeniem implantami w Częstochowie oraz w Paryżu

Pokój opatrunkowy Centrum Medyczne Suliga Pokój opatrunkowy Centrum Medyczne Suliga

12 000 zł trzeba zapłacić w częstochowskich ośrodkach chirurgii plastycznej za jednoczasową operację podniesienia i powiększenia biustu za pomocą implantów, natomiast taki sam zabieg kosztuje we Francji 7 500 euro (33 000 zł) w Clinique des Champs Elysees w Paryżu.

Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 12 000 zł do 20 000 zł
 • Warszawa od 16 000 zł do 21 100 zł
 • Wrocław od 12 500 zł do 16 800 zł
 • Kraków od 16 000 zł do 20 000 zł
 • Łódź od 16 000 zł
 • Szczecin od 15 000 zł do 23 000 zł
 • Kielce od 22 000 zł
 • Rzeszów od 16 000 zł do 20 000 zł
 • Bydgoszcz od 16 605 zł do 17 958 zł
 • Poznań od 14 000 zł
 • Piaseczno od 15 375 zł
Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami cena »

Usługa podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.