Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami Kraków

uniesienie piersi z powiększeniem implantami, mastopeksja + powiększenie implantami, lifting piersi oraz powiększanie implantami więcej »

Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Ortopedicum Gabinet zabiegowy w Ortopedicum

Ciąże, porody oraz upływający czas nie wpływają korzystnie na wygląd piersi. Nadmierna wiotkość skóry oraz utrata pierwotnego kształtu to najbardziej typowe powody, dla których pacjentki decydują się na zabieg podniesienia piersi. Procedura taka, mastopeksją, jest zabiegiem chirurgicznym, który wiąże się z redukcją gruczołu piersiowego, jego korekcją oraz plastyką brodawki. W przypadku, gdy problem dotyczy małych piersi, zabieg  zwykle łączy się z wszczepieniem implantu piersiowego, a o technice ostatecznie decyduje lekarz.

Mastopeksja z użyciem implantów – zabiegi w Krakowie

Obwisłe i wiotkie piersi korygują chirurgicznie lekarze Szpitala św. Rafała w ramach Oddziału Chirurgii Plastycznej. Wskazaniem do zabiegu jest tu również poporodowy zanik gruczołu, a wszystkie procedury wymagają konsultacji z chirurgiem oraz badań USG piersi. W zależności od techniki, operacja wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym i trwa około 3 godzin. W przypadku niedorozwoju piersi, przeprowadzany jest zabieg ich powiększania z zastosowaniem implantów anatomicznych lub okrągłych. Ofertą jednostki jest również procedura powiększania piersi z użyciem preparatu Macrolane.  

Korekcje kształtu piersi przeprowadzają także lekarze Instytutu Medycyny Estetycznej Dermedik, a procedura polega na podniesieniu i poprawie kształtu piersi przez usunięcie nadmiaru skóry i wmodelowanie tkanki gruczołu piersiowego. Zabieg wiązać się może również z korekcją otoczki, która zostaje przeniesiona bądź, według wskazań – zmniejszona. Cięcia są wykonywane wokół otoczki, z pionową blizną do fałdu podpiersiowego lub z blizną w kształcie kotwicy. W przypadku zaniku gruczołu, efekt operacji jest tu dodatkowo korygowany zastosowaniem protez. Procedura wymaga 1-3 dniowego pobytu w klinice.

Powiększanie piersi oraz podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami, a ponadto zabieg redukcji gruczołów piersiowych, zmniejszenie otoczek sutkowych czy korekcja odwróconych brodawek to niektóre procedury, jakie w ramach oferty realizuje lek. med. Marek Ciesiński, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii plastycznej. Ukończył Akademię Medyczną w Krakowie, a doświadczenie zdobywał m. in. w Klinice Chirurgii Szczękowej CM Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Ile kosztuje zabieg podnoszenia piersi z ich powiększaniem implantami w Krakowie i w Wielkiej Brytanii?

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

W zakresie prywatnej opieki medycznej, ceny chirurgicznego liftingu piersi z użyciem protez w Wielkiej Brytanii wynoszą od 3 800 £ do 4 650 £ (21 280 - 26 040 zł), podaje serwis Medic8. Dla porównania, krakowskie placówki oferują zabieg liftingu piersi wraz z powiększaniem implantami w cenie 11 000 - 17 000 zł.

Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami - ceny w Krakowie na tle innych miast

  • Kraków od 16 000 zł do 20 000 zł
  • Warszawa od 16 000 zł do 21 100 zł
  • Wrocław od 12 500 zł do 16 800 zł
  • Łódź od 16 000 zł
  • Szczecin od 15 000 zł do 23 000 zł
  • Kielce od 22 000 zł
  • Rzeszów od 16 000 zł do 20 000 zł
  • Bydgoszcz od 16 605 zł do 17 958 zł
  • Poznań od 14 000 zł
  • Racibórz od 17 100 zł
Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami cena »

Usługa podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.