Poporodowa plastyka krocza Szczecin i okolice

Synonimy: korekcja blizn po nacięciu (pęknięciu) krocza, korekcja blizn po szyciu krocza, poprawa wyglądu krocza po porodzie więcej »

Filtruj wyniki

Poporodowa plastyka krocza Szczecin - informacje

Po porodzie nie tylko pochwa ale także krocze nie jest już w takiej formie, jak wcześniej. Narządy płciowe pozbawione są elastyczności i estetycznego wyglądu, pojawia się blizna po nacięciu na kroczu. Kobiety mogą jednak, poddając się zabiegom z ginekologii estetycznej, poprawić znacznie wygląd swoich miejsc intymnych.

Poddać się plastyce krocza po porodzie w szczecińskich klinikach

Centrum Narodzin Mamma to prywatny Szpital Ginekologiczno-Położniczy, gdzie wykonywane są m.in. zabiegi z ginekologii plastycznej i estetycznej. Pacjentka, która po przebytym porodzie (lub porodach) nie jest zadowolona z wyglądu swojego krocza może poddać się jego plastyce. Zabieg ten można połączyć także z poporodową plastyką pochwy. Ponadto jest tutaj wykonywana także plastyka warg sromowych większych i mniejszych czy plastyka przedsionka pochwy. Jednym z kadry lekarskiej jest tutaj dr n. med. Wojciech Kałużyński, specjalista położnictwa i ginekologii (od 1981 roku), który swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Klinice Położnictwa i Ginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego SPSK Nr 2 w Szczecinie.

W klinice GinMedic kobieta może poddać się poporodowej plastyce krocza jako oddzielnemu zabiegowi, a także połączyć go z plastyką przedniej lub tylnej ściany pochwy. W trakcie takich zabiegów lekarz przywraca odpowiednią elastyczność krocza i pochwy, a także eliminuje bliznę powstałą w wyniku pęknięcia (lub nacięcia) krocza. Zabiegi wykonuje dr n. med. Kazimierz Kowalski, specjalista położnictwa i ginekologii od 2012 roku, który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2009 roku. Posiada w swoim dorobku międzynarodowe certyfikaty, np. The Fetal Medicine Fundation London. Jest autorem wielu publikacji o tematyce ginekologicznej, publikowanych w czasopismach specjalistycznych. 

W klinice MediConsult z zakresu ginekologii estetycznej wykonywane są m.in. zabiegi plastyki krocza, poprawiające kondycję tej części ciała po porodzie oraz  zabiegi labioplastyki (plastyki warg sromowych) a także zabiegi plastyki tylnej i przedniej ściany pochwy. W zależności od potrzeb pacjentki lekarz może łączyć zabiegi, bądź wykonać tylko jeden z nich. Lekarzem tym jest dr n. med. Andrzej Dmytrzak, specjalista chirurgii plastycznej (I stopnia od 1985 roku oraz II stopnia od 1991 roku). W swojej dziedzinie dokształcał się na światowych kursach i sympozjach, m.in. we Włoszech, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych i Brazylii. Jest członkiem zagranicznych towarzystw, tj. Światowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej (ISAPS) czy Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej.

W klinice Medycyna Estetyczna Laser Studio Zbigniew Matuszewski pacjentka może umówić się na zabiegi ginekologii estetycznej wykonywane tutaj laserem CO2 Beladona. Lekarz za pomocą tego urządzenia poprawia wygląd i kondycję zewnętrznych narządów płciowych (m.in. krocza), poprawia elastyczność pochwy a także stan śluzówki pochwy oraz wykonuje zabieg w przypadku nietrzymania moczu. Lekarzem tym jest dr Zbigniew Matuszewski, chirurg, lekarz medycyny estetycznej, który specjalizuje się w chirurgii laserowej. Jest ekspertem w swojej dziedzinie, a wiedzę przekazuje innym lekarzom medycyny estetycznej w Polsce i za granicą.

W Gabinecie Ginekologicznym Kolmed specjalista przeprowadza różnorodne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, głównie u kobiet po przebytych ciążach i porodach, a także przy zmianach wrodzonych. Wśród zabiegów można wymienić plastykę krocza oraz połączony z nim bądź oddzielny zabieg plastyki przedniej i tylnej ściany pochwy. Lekarzem tym jest dr Piotr Kolczewski, specjalista ginekologii i położnictwa od 1998 roku. Umiejętności z ginekologii estetycznej nabywał na zagranicznych stażach i kursach, m.in. w Sztokholmie w 2009 roku czy Berlinie w 2013 roku.

Korekcji blizn po nacięciu i szyciu krocza po porodzie można poddać się także w Centrum Dermatologii Laserowej, Estetycznej i Dermatochirurgii Laser Medica, gdzie blizny różnego rodzaju są leczone z pomocą laserów (np. laser fraxel) oraz innymi metodami (np. dermatochirurgii - laser CO2, elektrokoagulacja). Zabiegami zajmuje się tutaj m.in. dr n. med. Sylwia Farfał-Kałucka, specjalista dermatologii i wenerologii od 2007 roku. Posiada wiele certyfikatów z odbytych kursów i konferencji z dermatologii estetycznej.

Ile kosztuje poporodowa plastyka krocza w Szczecinie a ile za granicą?

Za plastykę krocza po porodzie kobieta w Szczecinie zapłaci od 2,5 tys. zł (w CM Mamma), natomiast za granicą jest to kwota 10 tys. zł w Comfort Zone Cosmetic Surgery w Stambule (Turcja).

Poporodowa plastyka krocza - ceny w Szczecinie na tle innych miast

  • Kraków od 2 500 zł do 3 500 zł
  • Łódź od 2 500 zł do 3 500 zł
  • Lubin od 1 200 zł do 3 900 zł
  • Poznań od 3 000 zł do 4 000 zł
  • Rybnik od 1 500 zł
  • Lubliniec od 1 500 zł
  • Jelenia Góra od 6 000 zł
  • Tomaszów Mazowiecki od 1 000 zł
  • Skoczów od 3 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa poporodowa plastyka krocza w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa i ginekologa-położnika.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska