Poporodowa plastyka krocza Wrocław

Synonimy: korekcja blizn po nacięciu (pęknięciu) krocza, korekcja blizn po szyciu krocza, poprawa wyglądu krocza po porodzie więcej »

Filtruj wyniki

Poporodowa plastyka krocza Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Wrocław - Leczenie Otyłości Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Wrocław - Leczenie Otyłości

Ciąża zmienia ciało kobiety, na co ma wpływ wiele czynników, m.in. masa urodzeniowa dziecka, liczba porodów i wiek kobiety, a także pęknięcie krocza oraz uwarunkowania genetyczne. Częstym zjawiskiem jest więc zbytnia relaksacja mięśni okrężnych pochwy i uszkodzenie mięśni dna miednicy, co w efekcie obniża krocze, powiększając przedsionek pochwy oraz wejście do niej. Plastyka krocza pozwala na przywrócenie pierwotnej struktury i funkcji intymnego obszaru oraz jego korektę kosmetyczną, co ostatecznie przekłada się na wzrost jakości życia seksualnego.

Ginekologia estetyczna – poporodowa korekcja krocza

Korekcja defektów poporodowych oraz plastyka krocza stanowi ofertę zabiegów w zakresie zewnętrznych narządów płciowych Kliniki Wiatroszak – ESTmedica, a zabieg przeprowadzany jest w zakresie przedniej i tylnej ściany pochwy oraz plastyki krocza. Istotnym elementem operacji jest odpowiednie odtworzenie mięśni dna miednicy oraz usunięcie nadmiaru śluzówki pochwy. W procedurach z uszkodzeniami mięśni dna miednicy po przebytych porodach specjalizuje się lek. med. Artur Kucharski, specjalista ginekolog–położnik, członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Rehabilitację po porodzie rekomendują również Kliniki Ziemlewski w ramach regionalnej placówki we Wrocławiu, gdzie w zakresie ginekologii estetycznej stosuje się laserową terapię MonaLisa Touch™. Metoda pomaga odzyskać elastyczność pochwy, a przy okazji zmniejszyć jej rozmiar oraz poprawić nawilżenie. Waginoplastykę, labioplastykę i laserową korekcję blizny po nacięciu krocza wraz z odmłodzeniem zewnętrznych narządów płciowych, w Klinice wykonuje lek. med. Jan Korzeniewski, specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii oraz ginekologii estetycznej.

Rezultatem porodów drogą naturalną może być deformacja oraz asymetria warg sromowych. Korektę tych defektów zapewnia Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej Derma Puls i realizuje w ramach oferty plastykę pochwy oraz warg sromowych po porodzie. Operacje wykonywane są laserem Mona Lisa Touch™, a a ich zakres obejmuje również zabieg obkurczania pochwy. Nowoczesna placówka koncentruje swoją działalność na procedurach z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii, realizując programy medyczne, m.in. „Młoda mama”.

Uszkodzenia, a nawet pęknięcia krocza czy wytworzenia nieprawidłowej blizny w miejscu jego nacięcia to tylko niektóre następstwa porodu, których obecność prowadzić może do dyspaurenii – bolesnego współżycia. Poporodowe obniżanie ścian pochwy nierzadko też skutkuje wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Te dysfunkcje leczą lekarze Centrum Medycznego Proclinic®, realizując w ramach oferty plastykę pochwy i krocza. Zabieg w znieczuleniu ogólnym trwa do 90 minut. Kadrę medyczną tworzy m.in. lek. med. Wojciech Rogala, ginekolog, położnik.

Laserowa korekta pochwy to oferta Specjalistycznego Centrum Ginekologiczno-Położniczego ZimMed. Ultranowoczesny zabieg laserowej korekty statyki narządu rodnego z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch™ stosowany jest tu również w zakresie leczenia problemów uroginekologicznych, głównie NTM. Zabieg, który przeprowadza prof. dr hab.  Mariusz Zimmer, specjalista ginekolog-położnik wykonywany jest w warunkach ambulatoryjnych, a jego celem jest regeneracja błony śluzowej i ściany pochwy oraz poprawa jej pierwotną elastyczność. 

Operacyjne leczenie zaburzeń statyki narządu rodnego oraz nietrzymanie moczu realizuje w ramach Kliniki Ginekologicznej – Coramed Medical Center, a leczenie układu rodnego kobiety wspierają procedury ginekologii estetycznej: waginoplastyka i labioplastyka. Zabiegi są przeprowadzane w trybie ambulatoryjnym, a kadrę specjalistów tworzy m.in. dr n. med. Marek Pochwałowski, specjalista ginekolog-położnik, który jako jeden z pierwszych lekarzy rozpoczął wykonywanie zabiegów metodą laparoskopową, inaugurując tę technikę na Dolnym Śląsku. 

Waginoplastyka we Wrocławiu i w Wielkiej Brytanii – koszty

Dane UK Health Centre z 2015 r. podają, że sam koszt waginoplastyki  wykonywany prywatnie, kosztuje  3,000-4,500 £ (16,800-25,200 zł), co zależy od tego, w jakim regionie korzystamy z usług, jaki jest zakres zabiegu oraz od operatora. Dodatkowym kosztem może być konsultacja - 100 £ (560 zł). 

 

 

Poporodowa plastyka krocza - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 6 000 zł
  • Kraków od 2 500 zł do 3 500 zł
  • Warszawa od 4 800 zł
  • Lubin od 1 200 zł do 3 900 zł
  • Łódź od 2 500 zł do 3 500 zł
  • Poznań od 3 000 zł do 4 000 zł
  • Lubliniec od 1 500 zł
  • Jelenia Góra od 6 000 zł
  • Rybnik od 1 500 zł
  • Tomaszów Mazowiecki od 1 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu poporodowa plastyka krocza w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska