Poporodowa plastyka pochwy Bydgoszcz i okolice

Synonimy: korekcja defektów poporodowych pochwy, plastyka pochwy po porodzie, zabieg zwężania pochwy po porodzie więcej »

Filtruj wyniki

Poporodowa plastyka pochwy Bydgoszcz - informacje

Rozciągnięcie bądź zwiotczenie mięśni okrężnych pochwy, a także poporodowy uraz mięśni dna miednicy jest nie tylko powodem obniżenia krocza, ale także zwiększenia obwodu wejścia do pochwy, co u części kobiet może decydować o spadku satysfakcji seksualnej. Wykonywana w tym zakresie plastyka pochwy należy do standardowych procedur ginekologicznych, realizowanych w ramach korekcji defektów poporodowych. Postępowanie zabiegowe, w zależności od stopnia zaawansowania zmian, obejmuje plastykę przedniej i tylnej ściany pochwy oraz plastykę krocza, m.in. w przypadku jego pęknięcia, a poszczególne etapy wykonuje się jednoczasowo bądź jako niezależne procedury. Zabieg zwykle przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i wymaga tygodniowej rekonwalescencji. Absencja seksualna obejmuje okres około dwóch miesięcy.   

Poporodowa plastyka pochwy w Bydgoszczy

Pełen zakres operacji ginekologicznych, w tym poporodową plastykę pochwy, realizuje zespół specjalistów Oddziału Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii SPW ZOZ MSW w Bydgoszczy. Ofertę placówki stanowią zabiegi laparoskopowe oraz plastyczne z uwzględnieniem pochwy i krocza, operacje naprawcze obniżenia narządu rodnego z zastosowaniem protez syntetycznych (siatki) oraz z zakresu onkologii ginekologicznej. Oprócz rozległych procedur, świadczenia obejmują również pełen zakres małych zabiegów ginekologicznych z uwzględnieniem m.in. biopsji zmian narządu rodnego.

Poporodowa plastyka pochwy to również oferta Kliniki Bieńkowscy Esteticmed, gdzie w ramach zabiegów chirurgii intymnej realizowane są mikrochirurgiczne procedury kosmetycznej korekcji kanału pochwy i tkanek krocza w celu poprawy estetyki narządów rodnych. Zabieg wykonywany jest w warunkach sali operacyjnej, w znieczuleniu ogólnym i wymaga kilkugodzinnej rekonwalescencji. Pozostałą ofertę w tym obszarze stanowi kosmetyczna korekta chirurgiczna tkanek krocza (perineoplastyka) oraz labioplastyka.

Plastyka przedniej ściany pochwy oraz plastyka warg sromowych to zakres świadczeń w ramach ginekologii estetycznej, jakie realizuje lek. med. Wiesław Bieńkowski, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, który kwalifikacje w zakresie ginekologii plastycznej zdobywał m.in. na kursie Chirurgii estetycznej kobiecych zewnętrznych narządów płciowych (Warszawa, 2012). Poza kosmetycznymi procedurami ginekologicznymi, oferta obejmuje również świadczenia z zakresu ginekologii zabiegowej.

Waginoplastyka w Bydgoszczy i w Manchesterze (Wielka Brytania) - porównanie cen

W Transform Cosmetic Surgery Group w Manchesterze ceny poporodowej plastyki pochwy zaczynają się od 4 700 £ (26 320 zł), podczas gdy w Bydgoszczy ich dolną granicę cenową stanowi kwota 3 000 zł.

Poporodowa plastyka pochwy - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

  • Warszawa od 2 500 zł do 7 000 zł
  • Kraków od 2 500 zł do 4 000 zł
  • Poznań od 3 000 zł do 4 000 zł
  • Wrocław od 6 000 zł
  • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
  • Jelenia Góra od 6 000 zł
  • Lubliniec od 2 000 zł
  • Zawiercie od 500 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska