Powiększanie piersi Zielona Góra

powiększanie biustu, operacje powiększenia biustu, zabieg powiększania piersi, powiększenie piersi

Operacja piersi w Zielonej Górze - informacje

Kadra w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Kadra w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

Powiększenie piersi, czyli ich augmentacja, to najpopularniejszy zabieg z zakresu chirurgii plastycznej biustu. Najczęściej w taki sposób powiększa się piersi o dwa rozmiary, stosując techniki z wykorzystaniem implantów (okrągłych i anatomicznych), z wykorzystaniem preparatu zawierającego kwas hialuronowy lub poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej (pobranej z okolicy ciała pacjentki, w którym występuje on w nadmiarze). Zabieg operacyjny powiększania piersi trwa około dwóch godzin i jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym.

Operacje powiększające biust na terenie Zielonej Góry

Lekarzem, zajmującym się na terenie Zielonej Góry zabiegami chirurgicznymi z zakresu powiększania piersi, jest lek. med. Robert Jamont, specjalista chirurgii dziecięcej (I stopnia od 1995 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia od 2002 roku), który doświadczenie z przeprowadzania zabiegów powiększania piersi i innych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej zdobywał w Okręgowym Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Ponadto dodatkowe umiejętności medyczne zdobywał na licznych kursach i sympozjach, np. na konferencji szkoleniowej "Współczesne spojrzenie na powiększanie piersi" (2010 rok) czy na Międzynarodowej Konferencji "Plastic and recostructive surgery of the breast" (Warszawa, 2008 rok).

Kolejnym lekarzem, do którego można udać się na zabieg operacyjnego powiększania biustu, jest dr n. med. Ryszard Spławski, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1973 i II stopnia od 1980 roku) oraz specjalista chirurgii plastycznej (II stopnia od 1998 roku), przyjmujący swoich pacjentów w Nowej Soli (23 km od Zielonej Góry). Lekarz ten swoje doświadczenie z zakresu operacji plastycznych (również z zakresu powiększania piersi) zdobywał w Wielospecjalistycznym Szpitalu w Nowej Soli w Dziale Chirurgii Plastycznej i Oparzeń. Oprócz powiększania piersi przeprowadza także ich podniesienie, wymianę implantów piersiowych oraz korekcję kompleksu brodawka-otoczka.

Powiększanie piersi jest również oferowane przez Dział Chirurgii Plastycznej i Oparzeń mieszczący się w Wielospecjalistycznym Szpitalu w Nowej Soli. Z innych operacji korekcyjnych na piersiach pacjentka może poddać się tutaj również: rekonstrukcji jednej lub dwóch piersi po amputacji lub w przypadku wad wrodzonych (lekarze wykorzystują do takich zabiegów płaty skórno-mięśniowe, ekspandery i protezy).

Jaka jest cena operacji plastycznej powiększenia piersi w Zielonej Górze, a jaka za granicą?

Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi

Za zabieg chirurgii plastycznej, zwiększający rozmiar biustu za pomocą implantów, w Zielonej Górze trzeba zapłacić kwotę 12 000 zł, natomiast ta sama operacja w Wielkiej Brytanii kosztuje 4 000 funtów (23 500 zł) w klinice Elanic London.

Powiększanie piersi - ceny w Zielonej Górze na tle innych miast

 • Zielona Góra od 12 000 zł do 16 000 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 18 100 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 21 000 zł
 • Katowice od 5 000 zł do 20 000 zł
 • Łódź od 4 000 zł do 16 000 zł
 • Wrocław od 9 000 zł do 16 500 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 17 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 16 000 zł
 • Szczecin od 12 000 zł do 25 000 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł do 17 850 zł
 • Bydgoszcz od 12 792 zł do 15 000 zł
 • Tychy od 8 500 zł
Powiększanie piersi cena »

Usługa powiększanie biustu w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Autor: